Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Dijitaliz 2023: RISE'ın konferans programı belli oldu

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Eczacıbaşı Topluluğu ve Webrazzi iş birliğiyle düzenlenen "Dijitaliz 2023: RISE" 5 Aralık'ta, Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da gerçekleşecek.

Yeni teknolojilerle hızlanan değişimi büyük şirketler ve girişimlerin nasıl yönettiği, rekabet avantajına nasıl dönüştürdüğü ve ekosistemi birlikte değer yaratacak şekilde nasıl güçlendirebileceğimiz gibi konular üzerinde duracağımız Dijitaliz 2023: RISE'a katılmak için hâlâ geç kalmadınız. Konferansa katılım göstermek ve iş ağınızı genişletmek için bu sayfadan "Kayıt Ol" butonuna tıklayabilir ve katılım formunu doldurabilirsiniz.

Dijitaliz 2023: RISE'ın birbirinden değerli konuşmacılarına buradan göz atabilirsiniz. Şimdi ise gelin, hep birlikte konferans programına göz atalım.

Dijitaliz 2023: RISE konferans programı​


Dijitaliz 2023: RISE, 13.15'te açılış konuşması ile başlayacak. Ardından Esra Eczacıbaşı Coşkun sahnede olacak.

Saat 13.30 ve 14.00 arasında, Burak Vardal, Hande Çilingir, Yasin Oral ve Emin Fadıllıoğlu "Tech's Rise: Future Impact" oturumunda teknolojinin yükselişini ve bunun gelecek üzerindeki etkilerini masaya yatıracak. Ardından Azeem Azhar ve Faruk Eczacıbaşı "The Exponential Age: AI" oturumunda son dönemin en popüler konularından olan yapay zekayı detaylı bir şekilde bizlerle paylaşacak.

Saat 15.00'te ise "Connecting for Success: Ecosystems in the Digital Age" oturumu ile Esra Eczacıbaşı Coşkun ve Murat Özyeğin'i dinleyeceğiz. Bu oturumda yeni dünyada çalışanların kariyerlerinde olması gerekenleri tüm detayları ile öğrenme fırsatı yakalayacağız.

15.25 ve 16.05 arasında Atalay Gümrah ve Erkan Kafadar, gelişmeyi CEO perspektifinden görmemizi sağlayacak "Adapting to Thrive: CEO Perspectives" oturumu ile sahnede olacak. 16.20 ve 17.00 arasında ise Murat Ergün ile Eski F1 Pilotu David Coulthard, "From F1 to Business: Agility, Teamwork and Data Centricity" adlı bir oturumda bir araya gelecek.

Günün sonunda ise "Dijitaliz 2023 Ödül Töreni" gerçekleşecek ve Eczacıbaşı Topluluğu’nun başarılı dijital dönüşüm projeleri ödüllendirilecek.

Dijitaliz 2023: RISE konferans programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

5 Aralık'ta görüşmek üzere!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.