Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Dijital Gümüş olan Litecoin Yüzde 20 Yükseldi!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
2017’deki boğa sezonunda “Dijital gümüş” olarak adlandırılan Litecoin yükselişe geçti. Son 24 saatte %20’den fazla yükselen LTC 200 gün sonra da ilk kez 240 doları geçti.
Litecoin, bu boğa sezonunda birçok kripto paraya oranla yavaş ilerleyen varlıklardandı. Son 24 saatte %20’lik yükseliş göstererek adeta yaşam belirtisi gösterdi.

Litecoin 200 gün sonra ilk kez 240 doların üzerine çıkarak 250 doları geçmeyi başardı. Geçtiğimiz Eylül ayında, çıkan sahte Walmart haberi sayesinde 240 dolara yaklaşan LTC; haberin doğru olmadığının anlaşılmasıyla birlikte sert bir düşüş yaşadı.

Uzmanlar, LTC’nin geri çekilme hareketi yapacağı ya da yükselişine devam edeceği yönünde bir açıklama yapmamış olsa da 250 doları test etmesi olumlu bir işaret vermekte.IntoTheBlock verilerine göre Litecoin’in en güçlü satış hacmi 212 dolar seviyesinde gerçekleşmiş. Fiyatın önemli ölçüde artmasıyla birlikte, LTC yatırımcılarının yaklaşık %20’si kâr bölgesine girdi. Yatırımcılar, şu anda kripto paralarını gerçekleşmemiş kârlarla ellerinde tutuyorlar.

Zincirüstü veri platformu Santiment’e göre Litecoin’deki sirkülasyon Ethereum’dan ayrışarak günde 1,25 milyon token’a ulaştı. Piyasa değerine göre en büyük kripto paralar sıralamasında 14. basamakta bulunan Litecoin haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 251 dolardan işlem görüyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Dijital Gümüş olan Litecoin Yüzde 20 Yükseldi! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.