Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Dijital araç aboneliği hizmeti sunan Revel, 123 milyon dolar yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Candeğer Muradoğlu
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
C

Candeğer Muradoğlu

Misafir
Dijital araç aboneliği hizmeti sunan Revel, 123 milyon dolar yatırım aldı. İspanya merkezli şirketin yatırım turuna KKR, Santander Consumer Finance ve ismi açıklanmayan şirketler katıldı. Şirketi yeni yatırımı büyüme, genişleme ve daha fazla pazarda etki yaratmak için kullanacağını belirtti.

Şirket, 2020 yılında Enrique de Mateo ve Daniel Marcos tarafından hayata geçirildi. Revel, tüketicilere çeşitli araç seçeneklerini kullanma ve ihtiyaçlarına göre araçlarını değiştirme esnekliği sunuyor. Bu hizmet, çevrim içi veya bir uygulama üzerinden kullanılabiliyor ve bir araç aboneliği başlatma süreci, bir akış hizmetine abone olma süresi kadar hızlı olması dikkat çekiyor.

Bu yaklaşım, tüketicilere araç kullanma esnekliği sağlarken uzun vadeli taahhütler gerektirmiyor. Ayrıca çevresel duyarlılık için karbon dengeleme seçenekleri yer alıyor. Bu nedenle araç abonelikleri, taşıma sektöründe önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Revel, tüketicilere çeşitli araç seçeneklerini kullanma ve ihtiyaçlarına göre araçlarını değiştirme esnekliği sunuyor. Bu hizmet, çevrimiçi veya bir uygulama üzerinden kullanılabiliyor ve bir araç aboneliği başlatma süreci, bir akış hizmetine abone olma süresi kadar hızlı olması dikkat çekiyor.

Dijital araç aboneliği, otomotiv endüstrisi ve tüketiciler arasında giderek daha popüler hale geldi. Geleneksel araç sahipliği, araç satın alma, sigorta, bakım, yakıt ve vergi gibi maliyetleri içeriyor. Dijital araç aboneliği, bu maliyetleri bir aylık ödemeyle kapsıyor. Tüketicilere daha tahmin edilebilir bir mali yapı sunuyor. Bu, özellikle bütçesini kontrol altında tutmak isteyenler için çekici hale geliyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.