Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Digipera’nın yeni genel müdürü Öznur Dağlı Kesim oldu [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
Öznur Dağlı Kesim, İş hayatına mccann erickson’da başlayıp, 2008 yılında ise Digitouch şirketine geçiş yapmış ve burada 8 yıl ajans başkanlığı pozisyonu ile devam etmiştir . 2016 yılında şirketin satışı ile birlikte Publicis Groupe bünyesine dahil olmuş Ajans yönetimi ile birlikte 3 yıl client services görevini de üstlenmiştir.

3,5 yıl önce, kurucusu olduğu Zip Reklam bünyesinde müşterilerine hem online hem de offline olarak stratejik medya, video prodüksiyon, sosyal medya hesap yönetimi, creative , danışmanlık , Influencer marketing ve kurgusal proje satışı alanlarında çözümler sunmuştur.

Digipera’da ajansın tüm süreçlerinden sorumlu olacak olan Öznur Dağlı’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.