Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi DevOpsDays İstanbul Yazılım Dünyasını 6. Kez Buluşturuyor! [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
DevOpsDays etkinlikleri yazılım ve operasyon ekiplerini bir araya getirip, birlikte ve daha verimli çalışmalarını sağlayan, aralarındaki anlık bağımlılıkları ortadan kaldırmaya yönelik bir felsefe ve yöntem olan DevOps’u geliştirmek üzere başladı. İlk kez 2009’da Belçika’nın Gent şehrinde düzenlenen etkinlik zincirine her yıl tüm dünyada farklı şehirler katılıyor. DevOpsDays 15. yılında 70’den fazla şehirde gerçekleşiyor.

DevOps alandaki bilgi, tecrübe, başarı ve uğraşıların paylaşıldığı büyük bir platform sunan DevOps Türkiye topluluğu, DevOpsDays İstanbul’u bu yıl altıncı kez 20 Nisan Cumartesi günü Dedeman Bostancı İstanbul Otel ve Kongre Merkezinde düzenleyecek.


2024 DevOpsDays İstanbul'un açılış konuşmacısı, Ergonautic'in kurucusu, eski RedHat müdür yardımcısı ve DevOps hareketinin önde gelen isimlerinden Andrew Clay SHAFER olacak. Diğer konuşmacıları arasında; AWS Community Hero’dan Anton BABENKO, Lyrebird Studio’dan Kıdemli Bulut Güvenliği Mühendisi Sena YAKUT, GetYourGuide’dan Kıdemli Saha Güvenilirlik Mühendisi Maggie SLUKOVA, Letgo Platform’dan Mühendis Nagihan KIVANÇ, DevOps Danışmanı Bayram KARAGOZ, Ampt kurucusu Emrah SAMDAN ve Apache APISIX’ten Nicolas FRANKEL yer alıyor.

Etkinlik üst düzey yöneticilerden kariyerinin başındaki yazılımcılara kadar sektöre ilgi duyan tüm profesyonelleri hedefliyor. DevOpsDays etkinlik serisinde, 'açık oturum' olarak adlandırılan yuvarlak masa toplantıları ve 'ateşleme' olarak bilinen kısa ve ilham verici konuşmalar bulunuyor. Açık oturumlarda konular tüm katılımcılar tarafından belirleniyor ve yuvarlak masalarda toplanan katılımcıların tartışmalarını içeriyor. Bu şekilde, alanda çalışan uzmanlar son teknolojilerle ilgili deneyim ve bilgilerini paylaşırken, ulusal ve uluslararası yenilik ve uygulamaların özgür bir ortamda ele alınması hedefleniyor.

DevOps Turkey tarafından düzenlenen etkinliği Kloia, BESTCLOUDFOR.ME, Resmo, Testinium, Parny ve Appcircle destekliyor. DevOpsDays etkinliğine buradan kayıt olabilirsiniz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.