Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Crypto.com’un Yaptığı Anlaşma CRO Tokenın 2 Kat Artmasını Sağladı

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Crypto.com borsası, NBA takımlarının maçlarının oynandığı Staples Center spor salonunun isim hakkı için 700 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.
Staples Center’ın adı artık Crypto.com Arena olacak. Salon, yalnızca spor karşılaşmalarında değil, çeşitli büyük etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Öte yandan Staples Center’da şimdiye kadar 15’in üzerinde Grammy Ödülleri gösterisi de gerçekleştirildi.25 Aralık 2021’den itibaren salonun adı, Staples Center olarak değil Crypto.com Arena olarak değişecek. Fiziksel tabelalar ise önümüzdeki haziran 2022’ye kadar değiştirilmesi planlanıyor. Ayrıca 20 yıllık anlaşmanın bedeli ise Staples Center’ın sahibi ve işletmecisi olan AEG’ye nakit olarak ödenecek.

Borsaya ait olan CRO token’ı da bu anlaşma sonrası %50 yükseliş yaşadı. 0.39 dolardan işlem gören CRO, 0.62 dolara kadar yükseldi.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Crypto.com’un Yaptığı Anlaşma CRO Tokenın 2 Kat Artmasını Sağladı yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.