Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Ücretsiz Cris Tales EpicGames'te Ücretsiz

Oyun camiasıyla ilgim sıfır diyebilirim. Sizler için ücretsiz lisanslı oyun dağıtan Epic Games oyunlarını paylaşıyorum. Oyunun özelliklerini, nasıl oynandığını bilmiyorum. CrisTales oyunu bugün 19:00'a kadar EpicGames'ten ücretsiz indirilebilir.

Klasik JRPG'lere bu muhteşem, bağımsız aşk mektubunda Geçmişi, Bugünü ve Geleceği aynı anda deneyimleyin
türler: RPG, Turn-Based, Indie. Tek oyunculuk oyun.

Cris Tales, klasik JRPG'lere yeni bir bakış açısıyla yazılmış muhteşem, bağımsız bir aşk mektubu. Geçmişe bakın, şimdiki zamanda hareket edin ve seçimlerinizin geleceği dinamik olarak değiştirmesini izleyin - oyun oynarken hepsi tek ekranda! Güzel bir şekilde elle çizilmiş 2D animasyonlar, 20 saatten fazla oyun süresi boyunca seçimlerinizin hem bugünü hem de geleceği değiştireceği bir dünyaya hayat veriyor.

Ana Özellikler​

- Klasik JRPG'lere Bir Aşk Mektubu

Chrono Trigger, Final Fantasy VI, Valkyrie Profile gibi zamansız JRPG'lerden ve Bravely Default ve Persona 5 gibi modern klasiklerden ilham alan benzersiz bir ekip arkadaşıyla tanışın ve işe alın, sayısız düşmana meydan okuyun ve geniş bir dünyada yolunuzu açın.

- Geçmişi, Bugünü ve Geleceği Aynı Anda Deneyimleyin

Geçmişe bakın ve geçmişten öğrenin, şimdiki eylemlere karar verin ve yaptığınız seçimlere bağlı olarak dünyayı dinamik olarak yeniden şekillendirecek şekillerde geleceğin gidişatını değiştirin.

- Stratejik Sıra Tabanlı Savaşta Ustalaşın

Düşmanlarınızı geçmişe veya geleceğe döndürün, gelişmiş grup yetenekleri için saldırıları senkronize edin ve savaşta partinizin sınırlarının ötesine geçmek için saldırı ve savunma zamanlamasında ustalaşın.

- Büyüleyici Bir Hikayeyi ve Karakterleri Ortaya Çıkarın

İmparatoriçe'nin dünyayı yok etme planı karmaşık ve katmanlıdır. Çok yönlü ağını ortaya çıkarmak ve geri almak ve bu büyüleyici hikayenin Gerçek Sonuna doğru yol almak için zekanızı kullanın ve dünya çapında güçlü müttefikler edinin.

- Güzel Bir Dünyayı Keşfedin

Bir zeplin veya tekneye tırmanın ve bu el yapımı, karanlık peri masalı dünyasını geçin. Crystallis'in parlayan krallığından Saint Clarity'nin kenar mahallelerine kadar her benzersiz yeri keşfedin ve geleceğini şekillendirin.

cristales.jpg
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.