Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Contractubex Krem Nedir?

 • Konbuyu başlatan admin
 • Başlangıç tarihi
A

admin

Misafir
Contractubex eczanelerden reçeteyle satın alınarak kullanılan yara kremlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Contractubex krem yara sonrası ciltte ortaya çıkan izlerin tedavisinde kullanılmaktadır. Etken maddesi allontoin, heparin maddelerinden oluşmaktadır. Contractubex aynı zaman da sivilce izlerinin tedavi edilmesinde de sıklıkla kullanılan bir ilaçtır Contractubex ayrıca ameliyat sonrası oluşan yaraların giderilmesi için de kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Contractubex krem kaza sonucu oluşan yaraların tedavisinde de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Contractubex geniş kapsamlı kullanım alanına sahiptir. Ayak ve kol çıkıntılarının tedavisinde de kişiler tarafından kullanılmaktadır. Contractubex krem organ kesilmesi durumunda da oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Yanık izlerinin tedavisinde de oldukça başarılı bir krem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Contractubex Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Her ilaçta, her kremde olduğu gibi Contractubex hakkında da bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususları göz ardı etmemek, titizlikle önemsemek oldukça önemli bir etmendir Contractubex hakkında bilinmesi gerekenler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Eğer ki ilacın etken maddesine karşı alerjiniz bulunuyorsa, ilacı hiçbir şekilde kullanmamanız gerekir.
 • Contractubex yaralardan sonra ortaya çıkan izlerin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır.
 • İlaçtan en iyi sonucun alınması için tedaviye hemen başlanması gerekmektedir.
 • Krem aynı zaman da yanıkların tedavisinde de aktif şekilde rol oynamaktadır.
 • Ameliyat sonrası ortaya çıkan yara izlerini geçirmektedir.
 • Hamilelik dönemin de kullanılması önerilmemektedir.
 • Ayrıca emzirme dönemin de olan annelerin de kullanması tavsiye edilmemektedir.

Contractubex Nasıl Kullanılmaktadır?


Contractubex kullanım şekli bakımından bireylere büyük kolaylık sağlamaktadır. İlacın kullanımı son derece basittir. Hekiminiz kremi nasıl reçete ettiyse kremi o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Mutlaka doktor kontrolün de kullanılması gereken bir ilaçtır. Doktor kontrolün de kullanılmadığı zamanlar ve yanlış talimatlara uyulduğu zaman tedavi negatif etkilemektedir.

Kremi tedavi edilecek bölgeye parmak masajıyla yedirmeniz gerekmektedir. Gün içerisin de birkaç kez kullanılabilmektedir. Herhangi bir kullanım sayısı sınırı bulunmamaktadır. 2 yaşından çocuklarda gün de 2 defa kullanılabilmektedir. Contractubex tedavi edilecek bölgeye uygulandıktan sonra bölgenin üzeri örtülmelidir. Gece boyunca bekletilmesi daha iyi sonuçlar verecektir. Dolayısıyla mutlaka 1 gece boyunca kremi ilgili bölgede bekletmeniz gerekmektedir. İlgili Link: Farmasi At Kestanesi Kremi

Contractubex İlacı Fiyat Listesi

Contractubex İlacı Fiyatı | Alemi Kadın

Contractubex Yan Etkileri Var Mıdır?


Günümüz de hemen hemen bütün kremeler de ve ilaçlarda az miktarda da olsa yan etkiler bulunmaktadır. Contractubex krem de az miktarda yan etkisi bulunan ilaçlardan birisidir. Contractubex ilacının yan etkilerinin görülmesi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. İlacın yaygın yan etkileri şu şekildedir:

 • Şiddetli karın ağrısı oluşumu
 • Solunum güçlüğü çekmek
 • Vücutta kurdeşen oluşumu
 • Yüzde, dilde, dudaklarda ciddi boyutlar da şişkinlik
 • İlacın sürüldüğü bölgede şiddetli kaşıntı ve kızarıklık
 • Boğazda şişkinlik
 • İlgili bölge çukur oluşumu
 • Damarlar da belirginleşme
 • Sık olarak görülen kaşıntı etkisi cilt yüzeyinin iyileşmesinin habercisidir. Dolayısıyla tedavi hiçbir şekil de kaşıntından ötürü kesilmemektedir.

Contractubex İlacı Fiyatı?


İlaç sektöründe fiyatlar sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Contractubex ilacının fiyatıdır. Fiyatlar Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenerek onaylanmaktadır. Her yıl veya aydan aya fiyatlar da değişmeler yaşanabilmektedir. Dolayısıyla net bir fiyat bilgisinde bulunmak oldukça zordur. Contractubex fiyatlarının oluşumun da tamamen ilaç üreticisi firmalar etkili olmaktadır.

Ülkelerin bulundukları ekonomik koşullar başta olmak üzere ilacın yoğun düzeyde stoklarda bulunmaması da fiyatlarda dalgalanmalara sebep olabilmektedir. Contractubex ilacı ülkemizde uygun fiyata eczanelerden alabileceğiniz bir üründür. Hemen hemen her eczane de bulunabilen bir krem olma özelliğine sahiptir. Ülkemiz de Contractubex kremi stok bakımından oldukça bol düzeydedir. İlgili Link: Advantan Krem

Contractubex Güvenilir Midir?


Contractubex krem farmakolojik olarak test edilerek onaylanmış bir ilaçtır. Dolayısıyla güvenirliği kanıtlanmış düzeydedir. Contractubex kremi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus kremin orijinal olmasıdır. Orijinal olmayan sahte kremlerin kullanılması kişilerin tedavisin de ciddi olumsuzluklarla karşılaşmalarını sağlayacaktır. Contractubex kremini mutlaka eczaneler den temin etmeniz gerekmektedir.

Contractubex Etkili Midir?


Contractubex kremi kullanan birçok kişi kremin performansına olumlu yorumlarda bulunmuştur. Contractubex ilacı özellikle de yara izlerinin geçirilmesi konusunda aktif rol oynamaktadır. İçeriğin de bulunan organik etmenlerle yara izlerini hızlıca iyileştirmektedir. Ayrıca Contractubex krem sivilce izlerinin de giderilmesin de aktif şekilde rol oynamaktadır.

Contractubex kremi ameliyat sonrası kişilerin kullanımı için tavsiye edilen kremlerin başın da gelmektedir. Cerrahi operasyonlara bağlı olarak oluşan yaraların tedavisin de etkili bir ilaç olma özelliğini taşımaktadır. Contractubex ilacı aynı zaman da kişiler de kazalar sonucu ortaya çıkan yanık izlerinin tedavisinde de kullanılır. Yanık tedavisin de oldukça başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Contractubex kremine günümüz de yoğun düzey de ihtiyaç duyulmaktadır. Yara izi geçirme ilacı olarak da bilinen Contractubex krem kişilerce yoğun düzey de talep görmektedir. Contractubex kremine eczanelerden reçetesiz olarak cüzi bir fiyat karşılığında satın alıp, kullanabilirsiniz.

Kaynak : AlemiKadın
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.