Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Coinbase, Türev Ürünler Sunmak İçin Başvuru Yaptı!

E

elif tanriverdi

Misafir
Lider kripto para borsalarından biri olan Coinbase, vadeli işlem ticareti sunmak için ilk adımı attı. Borsa sürecin bir parçası olarak ülkenin en iyi türev özdenetim organizasyonuna (SRO) üye olmak için başvuruda bulundu.

Today, Coinbase filed an application with the NFA to register as an FCM → Futures Commission Merchant.

This is the next step to broaden our offerings and offer futures and derivatives trading on our platforms.

👉
Goal: Further grow the cryptoeconomy.

— Coinbase (@coinbase) September 15, 2021

Resmi Twitter hesabı üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Coinbase haberi şu ifadelere onayladı; “Bugün borsa, NFA’ya bir FCM (Vadeli İşlemler Komisyonu) Tüccarı olarak kaydolmak için bir başvuruda bulundu. Bu, tekliflerimizi genişletmek ve platformlarımızda vadeli işlemler ve türevler ticareti sunmak için bir sonraki adımdır.”

Bloomberg’e göre Coinbase Financial Markets Inc., 15 Eylül tarihinde Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’ne başvuru yaptı.

Başvuruya dair herhangi bir onay zamanlaması bulunmazken, SRO web sitesinde bekleyen NFA üyesi olarak listeleniyor. Borsa kurumsal satış başkanı Brett Tejpaul; yaptığı bir röportajda, şirketin yol haritasının bir parçasının vadeli işlemler de dahil olmak üzere türevlerin rolünü vurguladı.

Ayrıca, gelecekteki müşterilerden yatırım almak için türev piyasasının oluşumuna; türevler, vadeli işlemler, opsiyonlar, takaslar, yapılandırılmış ürünler gibi yatırım araçlarının borsaya eklenmesi hakkında açıklamada bulundu.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.