Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Coinbase, Mercado Bitcoin’i Satın Almayı Planlıyor

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Coinbase, Mercado Bitcoin-i Satın Almayı Planlıyor

Coinbase’in milyar dolarlık Brezilyalı kripto para borsası Mercado Bitcoin’i satın almaya yakın olduğu bildirildi.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Latin Amerika’nın en büyük kripto para borsası olan Mercado Bitcoin’in ana şirketi 2TM’i satın almayı planlıyor. Yerel basının yaptığı habere göre; anlaşma Nisan ayının sonuna kadar tamamlanabilir.

Habere göre iki şirket arasındaki satın alım görüşmeleri geçen sene başlamış. Bu sırada rakip borsa olan Binance’in de Brezilya’da satın alma arayışında olduğu öne sürüldü.

2021 yılında Mercado Bitcoin, 3.2 milyon müşteriye ulaştı. Aynı yıl, işlem hacmi de 7.1 milyar doları buldu.

Ana şirket 2TM, geçen sene Temmuz ayında gerçekleşen B serisi fonlama turunda 200 milyon dolar yatırım almıştı. Yatırım ise SoftBank tarafından yapılmıştı. Ayrıca şirketin değeri de 2.1 milyar dolara ulaşmıştı.
Bitso ise Latin Amerika bölgesinde öne çıkan bir diğer borsa. Bitso da geçen yıl C serisi fonlama turunda 250 milyon dolarlık yatırım almış ve şirket değeri 2.2 milyar dolara yükselmişti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Coinbase, Mercado Bitcoin’i Satın Almayı Planlıyor yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.