Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Coin Piyasası Hakkında Neden Konu Açmıyorum?

Ruşen

Moderator
Yönetici
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
112
Elektronik Para kategorisi çok hevesli olduğum bir kategoriydi. Bu kategoride konu açabilmek için önce haberleri ve diğer kullanıcı yorumlarını okuyarak aslında bilgi kazanacaktım, piyasayı takip edecektim ve içimden geçenleri yazıya dökerek paylaşımda bulunacaktım.

Büyük düşüş sonrası toparlanma süreci beklentilerimin çok aksinde gerçekleşti. Düşüş olmadı tamam, ama hacimler de beklentilerimin çok altında kaldı. Bir etkileşim olmaması moralimi bozdu açıkçası!

Dövizde yaşanan dalgalanmalar ile birlikte herşeyi nakite döndüm. Size de tavsiye ederim! Coin / TL / Döviz / Altın ? Ben TL'yi tercih ediyorum!
 

Theaa

Member
Uzman Üye
Katılım
14 May 2021
Mesajlar
57
TL zannettiğin kadar güvenli bir liman olmayabilir ama kısa vadeli düşüncelerde bence de TL de kalmak en mantıklısı. Özellikle Biden görüşmesinde birçok şey değişecek gibi duruyor. Rusya da yeni ataklar yapacaktır. Dövizin aşağı yönlü harekete geçmesi, coin de yükselme olsa bile kurun yaratacağı avantaj ile düşüş yönünde seyredebilir.
 

Benzer konular

Reklam