Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Çiçek odaklı yeni nesil abonelik servisi LIM Flowers, ilk yatırımını aldı

• Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Çiçek odaklı yeni nesil bir abonelik servisi olarak karşımıza çıkan LIM Flowers girişimini ilk olarak geçtiğimiz Mayıs ayında sizlere aktarmış ve girişimin kısa süre içinde yatırım almaya hazırlandığını da belirtmiştik. Bugün edindiğimiz bilgilere göre LIM Flowers, tohum öncesi yatırım turunda ilk yatırımını aldı.

LIM Flowers ekibi tarafından bizlerle paylaşılan bilgilere göre girişim, hizmet kalitesini arttırmak ve ekibini büyütmek için tohum öncesi (pre-seed) yatırım turunda melek yatırımcılar tarafından yatırım aldı. Söz konusu yatırımın 1 milyon dolar (Yatırım öncesi değerleme) üzerinden gerçekleştiğini de ekleyelim.

LIM Flowers'a ne kadar yatırım yapıldığı veya yatırımın hangi melek yatırımcılar tarafından yapıldığı ise henüz paylaşılmadı. Alınan yatırım LIM Flowers'ın hizmet kalitesini artırması, çekirdek ekibini büyütmesi ve sisteminde iyileştirmeler yapması için kullanılacak.

Hatırlatmak gerekirse 2020 yılının Nisan ayında Begüm Günay Kırbıyık tarafından kurulan LIM Flowers, müşterilerine taze ve egzotik mevsim çiçeklerinden kendi aranjmanlarını yapma imkanı sunan yeni nesil online çiçekçilik hizmeti sunuyor.

Müşterilerinin deneyimini mükemmelleştirmeyi hedefleyen LIM Flowers, bu kapsamda e-ticaret platformunun yeni versiyonu üzerinde de çalışıyor

Bugün aldıkları yatırımla ülkemizdeki yaygın çiçek alışverişi kültürünü de değiştirmeye bir adım daha yaklaştıklarını belirten LIM Flowers kurucusu Begüm Günay Kırbıyık, bütün yatırımcılarına onlara bu fırsatı verdikleri için teşekkür ettiklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak : Webrazzi

Ruşen

Moderator
Yönetici
Bende kendi kendime abone olurum her iki haftada bir bi çiçek gelsin, ben beğendim. Güzel uygulama <3

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.