Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çekiliş - Etkinlik Kategorisi Kuralları!

Metaren

Administrator
Yönetici
Katılım
14 May 2021
Mesajlar
121
Çekiliş - Etkinlik kategorimiz MWTR Projemizin takipçilerine bilgi vermek ve ödüller ile ziyaretçi / üye kazanmak isteyen site sahipleri içindir.

Kategori içerisinde konu açacak olan üyelerimizin aşağıdaki şablonu kullanması mecburidir. Aşağıdaki şablona uyum sağlayacağınızdan hiçbir şüphemiz bulunmamaktadır. Etkinlik kazananlarının ilan tarihinde MWTR Forum sitemizdeki konunuzu ziyaret ederek kazananları açıklamanız mecburidir.

Etkinlik İsmiEtkinliğin ismini bu alana yazın
Etkinlik DüzenleyicisiEtkinliği kimin düzenlediğini, ödülleri kimin teslim edeceğini, garantörü bu alana yazın
Etkinlik Başlangıç TarihiEtkinliğe katılımın başlayacağı tarihi bu alana yazın
Etkinlik Bitiş TarihiEtkinliğe katılımın son bulacağı tarihi bu alana yazın
Etkinlik Kazananı İlan TarihiEtkinliği kazanan üyenin/üyelerin hangi tarihte açıklanacağını bu alana yazın
Etkinliğe Katılım KurallarıEtkinliğe katılacak üyelerimizin, hangi koşulları yerine getirmesi durumunda kazanacağını bu alana yazın.
Etkinlik Amacı + Eklemek İstediklerinizEtkinliğin düzenlenme amacını, eklemek istediğiniz diğer bilgileri bu alana yazın
Etkinlik ÖdülüEtkinlik kazananına verilmesini hedeflediğiniz ödülü bu alana yazın
Etkinlikte 2. olan üyeye verilecek ödül var ise bu alana yazın
Etkinlikte 3. olan üyeye verilecek ödül var ise bu alana yazın
Etkinlikte daha fazla kazanan seçilecek ise bu alanı uzatabilirsiniz.


Çeşitli firmaların düzenlediği etkinlikleri paylaşabileceğiniz gibi, web sitelerinize özel düzenlediğiniz etkinlikleri de bu alanda paylaşabilirsiniz.

NOT : Size ait olmayan etkinlik paylaşımlarında, etkinlik düzenleyicinin ticari işletme veya güvenilir bir ekip tarafından düzenlendiğinden emin olmanız gerekmektedir. Üyelerimiz sizin referansınız doğrultusunda etkinliğe katılarak, emek sarf edecek veya belirli bir kazanç bekleyeceklerdir. Karşılığı olmayan, güvenilirlik testimizden geçmeyen etkinlikler yönetim ekibimiz tarafından kaldırılabilir. İlgili websiteler "İfşa Kategorimizde" paylaşılarak, ilerleyen süreçte kusurunuzu gidermek için ödülleri dağıtsanız dahil bu alandan kaldırılmayacak, geçmişinize ait bir leke olarak MWTR ömrünce yayında kalacaktır.
 

Ruşen

Moderator
Yönetici
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
112
Moderatörler arası yarışma yapalım, asgari ücret ödüllü :cool:
 

Reklam