Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Bybit’ten, Türkiye Kullanıcıları’na NFT Pazarını Kutlamak Adına Özel Etkinlik

A

Aylin Canel

Misafir
Bybit-ten, Türkiye Kullanıcıları-na NFT Pazarını Kutlamak Adına Özel Etkinlik

Kripto para borsası Bybit, NFT pazarını kutlamak için Türkiye’deki kullanıcılarına etkinlik düzenliyor. Bybit, Genesis Moga Mystery Box NFT’lerini hediye edeceğini duyurdu.

Hatırlanacağı üzere NFT Pazarı Lansmanı sırasında, Genesis Moga Mystery Box NFT’leri 30 dolardan satışa çıkarak saniyeler içinde tükenmişti. Lansmanda büyük başarı elde eden Bybit, şu anki değeri 800 dolar olan Genesis Moga Mystery Box NFT’lerini hediye edeceğini duyurdu.

🖼
Bybit NFT Pazarı'nın açılışını kutlamak için Türkiye kullanıcılarımıza özel etkinlik
🥳

🎁
Herhangi bir miktarda ilk kez alım-satım yapan 3 şanslı katılımcı 800$ değerinde @MonsterGalaxy21 Genesis Moga Gizemli #NFT Kutu kazanıyor
🔥

Katılım ve Detaylar
⤵

— Bybit Türkiye (@BybitTurkiye) January 24, 2022

Borsanın düzenleyeceği etkinlik 24 Ocak saat 19.00’da başladı. 4 Şubat 2022 saat 18.59’da sona erecek. Etkinlik dönemi koyunca spot piyasasında ilk kez alım-satım yapan 3 kullanıcı Genesis Moga Mystery Box kazanacak.

Bybit tarafından başlatılan etkinlik haricinde bir de referans kampanyası var. Burada kampanyaya dahil olan kullanıcılar, koşulları sağlayan her bir referans için 20 dolar değerinde alım-satım ödülü kazanabilecek. Ayrıca kullanıcılar, değer 500 dolara varan ödül kartlarını kazanma şansı elde edebilecek.

Kaynak : Kripto Blogu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.