Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

BtcTurk Kurucusundan Tartışılacak 2021 BitCoin Tahmini

Ruşen

Moderator
Yönetici
BTCTurk kurucusu Kerem Tibuk, Twitter hesabından BitCoin ile ilgili görüşünü paylaşmış. 2021 yıl sonlarına doğru bitcoinin 400.000$ olacağını söylemiş.

2 sene evvel, 2021 sonlarına doğru bitcoin için 400bin dolara ulaşacağı tahmininde bulunmuştum.

Bitcoinin kısa sürede 60bin küsur dolardan 39bin dolara düştüğü şu sıralar tarihe bir not daha düşelim.

Fikrim değişmedi.

-Kerem Tibuk (Twitter @keremtibuk)

Bence çok büyük yatırımcıların piyasadan bitcoini toplaması sonrasında yukarı yönlü çıkılabilecek herhangi bir üst limit yok, istedikleri kadar yükseltebilirler.

Metaren

Administrator
Yönetici
Bunu zaman gösterecek, ancak bu düşüşler durulmazsa ve istikrarlı bir yükseliş olmazsa coin piyasası eski günlerine hiçbir zaman dönemeyebilir. Her ne kadar büyük yatırımcılar olarak tabir ettiğin finansörler piyasayı domine etse de, küçük oyuncuların birkaç gecede ettikleri zararlar sebebiyle risklerini tekrar gözden geçirmelerine sebep olacaktır.

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Ben hızlı yükseliş beklemiyorum. %2 karlılık la kasa yükseltmek en mantıklısı, düşüşte de %3 e stop veriyorum

Metaren

Administrator
Yönetici
Ben hızlı yükseliş beklemiyorum. %2 karlılık la kasa yükseltmek en mantıklısı, düşüşte de %3 e stop veriyorum
Yatmadan önce bende her şeyi nakite döndüm, şuan ki piyasanın %12 , %13 , %14 altına alım vereceğim bakalım. Sabah ola hayır ola.