Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Brezilya Burger King DOGE’u Ödeme Yöntemi Oldu

E

elif tanriverdi

Misafir
Brezilya’daki Burger King, köpekler için üretilen atıştırmalık olan Dogpper alımlarında Dogecoin ile ödeme kabul etmeye başladı. Burger King Brezilya’nın resmi Twitter hesabı ve internet sitesinden bu duyuru yaptı.

Bu haftanın ilk gününden beri müşteriler, Dogpper aldıklarında Dogecoin ile ödeme yapabiliyorlar. Her bir Dogpper’ın fiyatı 3 DOGE olarak belirlendi. Mevcut DOGE fiyatıyla bu 0.60 dolara denk geliyor. Açıklamada, müşterilerden tek seferde en fazla beş adet alım yapılması istendi.

Tá sem Reais? Compra com DOGE! É o Burger King revolucionando as galáxias mais uma vez! Estamos aceitando a crypto mais querida por todos, DOGECOIN como pagamento para o DOGPPER®.
🐶
🦴
A compra é fácil, vai lá no site>> Burger King® | Burger King® Brasil. pic.twitter.com/4wP4Rn30pr

— Burger King Brasil (@BurgerKingBR) July 27, 2021

Burger King Rusya, 2017’de kendi Koin’i Whoppercoin’i çıkarmış, şirketin Almanya ayağında da 2019’da Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlamıştı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.