Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Blockchain Talks: Web3 ve topluluk destekli iş modellerinin geleceği [Canlı Yayın]

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Webrazzi olarak Blockchain Talks isimli bir canlı yayın serisine başladığımızı ve 4 bölümden oluşacak olan serimizin ilk bölümünün konusunun ise "Web3 ve Topluluk Destekli İş Modellerinin Geleceği" olacağını geçtiğimiz hafta sizlere aktarmıştık.

Bugün 11.00'de başlayacak olan Blockchain Talks serimizin ilk canlı yayında Web3 ve topluluk destekli iş modellerinin geleceğini alanında uzman isimler ile birlikte konuşacağız.

Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olan canlı yayınımızın konukları arasında ise Paribu Ventures yöneticisi Utku Dördüncü, Neol CEO'su ve ATÖLYE kurucu ortağı Kerem Alper yer alıyor.

Blockchain Talks canlı yayın serimizin 4 bölümden oluşacağını ve odağına Web3'ü alacağını da hatırlatalım. Saat 11.00'de görüşmek üzere. İyi seyirler!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.