Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Blockchain Talks: Web3 oyunlarının geleceği ve oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmak [Canlı Yayın]

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Webrazzi olarak Blockchain Talks isimli bir canlı yayın serisine başladığımızı ve 4 bölümden oluşacak olan serimizin ikinci bölümünün konusunun ise "Web3 oyunlarının geleceği ve oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmak" olduğunu geçtiğimiz hafta sizlere aktarmıştık.

19 Ağustos tarihinde yani bugün saat 11.00'de başlayacak olan Blockchain Talks serimizin ikinci canlı yayınında Web3 odaklı oyunları ve bu oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmanın tüm detaylarını alanında uzman isimler ile birlikte konuşacağız.

Konuşmacıları arasında Paribu Ventures yöneticisi Utku Dördüncü, No Surrender Game Studio kurucu ortağı Berke Dikmen ve No Surrender Game Studio kurucu ortağı Çağlar Gökçe'nin yer aldığı serimizin ikinci canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Saat 11.00'de görüşmek üzere. İyi seyirler!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.