Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Bitcoin Tarihi Tekrar mı Ediyor?

  • Konbuyu başlatan Buğra Töge
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Buğra Töge

Misafir
Bitcoin_Kriptoblogu

Bitcoin’de sular durulmuyor. Bitcoin geçtiğimiz Cuma günü 20 bin dolar seviyesinde tutunamadı. Tarihinde ilk kez bir önceki döngünün zirvesini aşağıya doğru kıran kripto para, yatırımcıları korkutmaya başladı.Bloomberg’in baş stratejisti Mike McGlone gelişmeleri Twitter hesabından yorumladı. McGlone’a göre bugün Bitcoin’deki 20 bin dolar seviyesi, geçmişteki 5 bin dolar seviyesi ile denk.

$20,000 #Bitcoin May be the New $5,000 –
The fundamental case of early days for global Bitcoin adoption vs. diminishing supply may prevail as the price approaches typically too-cold levels. It makes sense that one of the best-performing assets in history would decline in 1H… pic.twitter.com/f5MImdhzgD

— Mike McGlone (@mikemcglone11) June 15, 2022

McGlone Twitter hesabından 100 günlük hareketli otalaması baz alan bir grafik paylaştı. Grafikte dikkat çeken ayrıntı ise daha önce gerçekleşen yükselişlerin ardından sert bir düşüş hareketi ve bu düşüşü tamamlayan çok daha sert bir yükseliş hareketinin olması.


Ünlü stratejist şu sözlere yer verdi:

20 bin dolar fiyat seviyesi Bitcoin için geçmişteki 5 bin dolar seviyesini temsil ediyor olabilir. Tarihte en iyi performansı gösteren bir varlığın, yılın ilk yarısında böyle bir düşüş göstermesi mantıksız değil. “

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

Bitcoin Tarihi Tekrar mı Ediyor? yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.