Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Birleşik Krallık İş ve Ticaret Bakanlığı Global Girişimcilik Programı'nın detaylarını, Aziz Emre Günel ve Gökhan Meriçliler’le konuştuk [Sponsorlu İçe

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
Birleşik Krallık İş ve Ticaret Bakanlığı'nın (UK's Department for Business and Trade) en önemli programları arasında yer alan Global Girişimcilik Programı'nın (GEP) detaylarını, programın Türkiye’deki yürütücüsü (Dealmaker) Aziz Emre Günel ve WeWalk kurucu ortağı ve CEO'su Gökhan Meriçliler’le konuştuk.

Farklı ülkelerden girişimcilerin, şirketlerinin küresel merkezini Birleşik Krallık'a taşırken, kendilerinin de Birleşik Krallık’a taşınmasına olanak sağlayan Global Girişimcilik Programı, bu kapsamda çeşitli destekler sunuyor.

Global Girişimcilik Programı'nın sunduğu avantajlar arasında mentorluk, iş planı geliştirme desteği, Birleşik Krallık'a taşınma konusunda yönlendirme, yatırımcıları da içeren kilit konumundaki ağlarla tanıştırma, şirketin uluslararası alanda nasıl büyüyeceği konusunda rehberlik ve vize desteği yer alıyor.

Gerçekleştirdiğimiz röportajda Global Girişimcilik Programı ile merkezini Birleşik Krallık'a taşıyan şirketlerle ilgili örnekler, sürecin nasıl işlediği hakkında bilgiler ve Dealmaker rolünün öneminin yanısıra, WeWalk'un Global Girişimcilik Programı yoluyla Birleşik Krallık'a taşınma süreciyle ilgili tüm detayları ve daha fazlasını bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.