Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Binance’ten Yeni Terra Luna Açıklaması

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Binance-ten Yeni Terra Luna Açıklaması

Binance borsası, bugün kabul edilen Terra kurtarma plânıyla ilgili bir açıklama yaptı. Borsa, Terra ekibiyle yakın temas halinde çalıştığını duyurdu ve ilk amacın çöküşten etkilenen Binance kullanıcıları olduğunu belirtti.

Terra’da yeni zincir teklifi topluluk tarafından kabul edilirken, Binance’ten de bu konuda sorun çıkarmayacağına yönelik bir açıklama geldi. Borsa Twitter hesabından yaptığı kısa bir açıklama ile Terra ekibiyle yakın temas halinde çalıştıklarını ve ilk amacın, zincirin çöküşünden etkilenen Binance kullanıcılarına destek sağlanması olduğu belirtildi. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullandı;

“Terra topluluğu ‘Yeniden Doğuş Plânı”nı kabul etti. Çöküşten etkilenen Binance kullanıcılarına mümkün olan en iyi desteği sağlamayı amaçlayarak kurtarma plânı üzerinde Terra ekibiyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemdeki güncellemeler için bizi takip edin”
CZ’den Kazakistan’a Ziyaret


Öte yandan borsanın CEO’su Changpeng Zhao da, Çin yasaklarının ardından dünyada en çok madenciliğin yapıldığı ülkelerden biri olan Kazakistan’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Devlet başkanı Tokayev ile de birebir görüşen CZ, ülkede dijital varlık piyasasını geliştirmeyi hedeflediklerini ve başkan Tokayev’in de bu amaçta olduğunu söyledi.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Binance’ten Yeni Terra Luna Açıklaması yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.