Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Binance'in eski CEO'su Changpeng Zhao, eğitim odaklı yeni projesinden söz etti

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
T

Tuğçe İçözü

Misafir
Binance'in kurucu ortağı ve eski CEO'su Changpeng Zhao, dün yeni projesine dair paylaşımlarda bulundu. Zhao, X'te paylaştığı bir gönderi ile söz konusu projenin eğitim amaçlı olacağını ve yeni tokenler içermeyeceğini belirtti. Changpeng Zhao'nun aktardıklarına göre; projeyle ilgili daha fazla detay yakında açıklanacak.

2023'ün kasım ayında Binance ve ABD Adalet Bakanlığı arasında devam eden görüşmelerin bir parçası olarak o dönemde Binance CEO'su olan Changpeng Zhao görevinden istifa etmişti. Anlaşma kapsamında Changpeng Zhao suçlamaları ve 50 milyon dolar ceza ödemeyi kabul etti.

Binance ise ABD anlaşmasının ardından 170 milyonu aşkın kullanıcısıyla, geçen yıla göre yüzde 30 büyüme gösterdi ve 4.6 milyar dolarlık net giriş elde etti. Ayrıca platform, ocak ayında da Kasım 2022’den beri görülen en yüksek giriş olan 3.5 milyar dolar seviyesine ulaştı.

Binance’in varlıkları, yeni CEO Richard Teng’in atanmasından önceki seviyeyi 10 milyar dolar aştı. Böylece Binance’in varlıkları yeniden 80 milyar doları geçti.

Binance'in eski CEO'su Changpeng Zhao'nun yeni projesinin kripto ekosisteminde nasıl etkiler yaratacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.