Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance Türkiye, Türkiye Büyük Millet Meclisi ile Görüştü

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin Canel

Misafir
Binance Türkiye, Türkiye Büyük Millet Meclisi ile Görüştü

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş kripto para borsası hakkında konuşmak adına Binance Türkiye yetkilileriyle bir araya geldi.

TBMM’de yapılan görüşmeye, Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez de katıldı.Görüşmede kripto varlıklarla ilgili düzenleme çalışmaları ele alındı.

Binance Türkiye ekibi, kripto para varlıklarına ilişkin dünyadaki uygulama örneklerine dayanan örnekler sundu. Elitaş da kripto para borsalarının yasal çerçeveye alınması konusunda görüş ve önerilerini sundu.

Binance Türkiye, TBMM’de gerçekleşen kripto para düzenlemesine ilişkin görüşme hakkında bir açıklama yayımladı. Açıklamada ise; görüşmede olası düzenleme hakkında dünyadan en iyi uygulama örneklerine dayanan önerilerini sunma ve bunları konuşma imkanı bulduklarını belirttiler.Ayrıca Binance Türkiye temsilcileri Mustafa Elitaş’a da teşekkürlerini sundu.
Elitaş geçtiğimiz günlerde bu görüşme hakkında yaptığı açıklama, Binance ve BtcTurk’ün temsilcileriyle toplantı yapacağını bildirmişti. Farklı günlerde de kripto para sektöründen bazı isimlerle bir araya gelen Elitaş şunları söylemişti; “Kimseyi tedirgin etmeden, korkutmadan ama kimsenin mağdur olmasına da izin vermeden bu düzenlemeyi bir an önce yapmamız gerektiği kanaatindeyim.”

Bize Telegram’dan Takip Edin!Binance Türkiye, Türkiye Büyük Millet Meclisi ile Görüştü yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.