Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance, Platformunda Başlattığı Wrapped XRP Entegrasyonunu Tamamladı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin Canel

Misafir
Binance, Platformunda Başlattığı Wrapped XRP Entegrasyonunu Tamamladı

Binance, platformunda wXRP entegrasyonunu tamamladığını hesabı üzerinden duyurdu. Kullanıcılar Wrapped XRP yatırımı yapabilecek ve alım satıma da başlayabilecek.

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Wrapped XRP (wXRP) hakkında bir blog yazısı paylaştı. Paylaşılan bilgiye göre; wXRP entegrasyonu tamamlandı ayrıca bu varlık için mevduatlar da açıldı. wXRP’e sahip olan kişiler, XRP ile yapamadıkları çoğu işlemi Ethereum blok zinciri üzerinden yapabilecekler. Binance, Ethereum’un ERC-20 sisteminde çalışan wXRP’nin çekim işlemlerinin de başka bir dönemde başlatılacağını ekledi.

Wrapped XRP ne işe yarayacak?

wXRP, XRP 1:1 tarafından desteklenen bir token olup; XRPL’ye alternatif olarak alınıp satılabilir veya blok zincirlere gönderilebilir. wXRP ile değiştirilebilen XRP rezervi; orjinal paraları ‘wrap’ yapıyor. Böylelikle Ethereum cüzdanları ve DeFi dahil dApp’ler gibi yeni blok zinciri ağlarında kullanımına izin veriyor.
wXRP, Sushiwap ve Unicorn dahil olmak üzere birden fazla mekandaki likitide havuzlarında stake yapmak için de kullanılabilir. Böylece wXRP, XRP için yeni kullanım alanları sağlar. Her wrapped jeton açılabilir ve orjinal token ile de değiştirilebilir.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Binance, Platformunda Başlattığı Wrapped XRP Entegrasyonunu Tamamladı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.