Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance, Metaverse Projesi StarSharks’a Yatırım Yaptı!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Binance, risk sermayesi kolu olan Binance Labs’ın, Metaverse bir parçası olan oyun geliştiricilerin ve yatırımcıların shark NFT’lerine sahip olabileceği, çiftleştirebileceği ve takas edebileceği topluluk odaklı bir shark metaverisi olan Star Sharks’a (SSS) stratejik bir yatırım yaptığını açıkladı.
Star Sharks, 3 ay içinde günlük 1 milyondan fazla aktif kullanıcıya ve etkileyici bir girişimcilik geçmişine sahip Timi Studio Group’tan yetenekli bir ekip tarafından kurulan bir blokzinciri oyun girişimidir.Star Sharks, yeni nesil blokzinciri oyunlarını yaratmada onlara katılmak için daha fazla yeteneği kadrosuna çekmeyi planlıyor. Binance Labs Yatırım Direktörü Chase Guo ise şu şekilde açıklama yaptı. “Star Sharks ekibi derin oyun uzmanlığına ve kapsamlı ürün tasarımı deneyimine sahip. GameFi platformunu Binance Smart Chain (BSC) üzerinde başlattıktan sonra; Star Sharsk’ın oyun sektörünün gelişimine önemli bir katkı sağlayacağına ve bu nedenle BSC ekosistemindeki tüm kullanıcılara fayda sağlayacağına inanıyoruz. Star Sharks’ta, herkesin merkezsiz oyunlara erişim için adil ve eşit haklara sahip olmasını sağlamaya kendimizi adadık. Merkezsiz oyunların kapsayıcı, tutkulu bir küresel topluluk oluşturma potansiyeline sahip olduğunu gördük ve Star Sharks, Shark metaverse’imizde bunu başarmak istiyor.”

Star Sharks ekibi, oyunlarına radikal bir yönlendirme mekanizması ekleyecek. Metaverse oyun türü olan StarSharks, kullanıcıların oynayabilmeleri için kiralamaları gereken NFT pazarında NFT kiralama özelliği de ekleyecek.

Bu özellik, NFT varlıklarının likiditesini ve kullanımını tamamen etkinleştirecek ve oynamaya vakti olmayan NFT sahipleri ile giriş NFT’lerini satın almak için yeterli başlangıç sermayesine sahip olmayan aktif oyuncular arasındaki boşluğu dolduracak.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Binance, Metaverse Projesi StarSharks’a Yatırım Yaptı! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.