Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance Genel Merkezini Nerede Olacağı Belirlendi!

E

elif tanriverdi

Misafir
Bloomberg New Economy forumuna konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao; şirket merkezinin nerede olacağına karar verdiklerini ve çok yakında açıklayacaklarını söyledi.

Bir süredir artan regülasyon baskısıyla Binance, bazı adımlar atma kararı aldı. Bunların en başında merkez ofis kurmak geliyor. Zhao’nun ağustos ayında yaptığı açıklamaya göre; zamanının %80 regülasyonları düşünmekle geçirdiğini şu şekidle ifade etmişti; “Regülatörler bize ‘Merkeziniz nerede?’ diye sorduğunda onlara geçmişte ‘Bir merkezimiz yok’ diyorduk. Bu da ciddi sorunlar çıkarıyordu. Dolayısıyla bir merkezimiz olacak, merkezden yönetilen bir işlevsellik olacak.”

Ayrıca Zhao, Bloomberg’in düzenlediği forumda Binance’in ABD kolu Binance US’in 1-2 ay içinde kapanacak olan bir finansman turunda birkaç yüz milyon dolar yatırım alabileceğini söyledi.

Binance CEO’su, regülatörlerin artan incelemesi hakkında; “Düzenleme istiyoruz, tam bir liberter değilim, aynı zamanda bir anarşist de değilim.” açıklama yaptı.

Zhao, önceki gün de servetinin %99’unu bağışlamak istediğini açıklamıştı. CEO, “Bugüne kadar Rockefeller gibi birçok zengin girişimci veya kurucunun yaptığı şekilde, servetimin çoğunu bağışlamayı planlıyorum. Servetimin yüzde 90, 95 veya 99’unu bağışlamak niyetindeyim.” şeklinde konuştu.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.