Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance Avustralya, Türev Ürünlerin Kısıtlamaları Genişletti!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
7 Ağustos’tan beri Avustralyalı Binance müşterileri, borsada vadeli işlem ticareti yapabilmek için yeni hesap açamıyorlardı. Yayınlanan duyuruda ise artık opsiyon, marjin ve kaldıraçlı token işlemleri için de yeni hesap açılamayacağını bildirildi.
Duyuru hemen yürürlüğe girerek yasaklamalar başladı. Avustralyalı Binance kullanıcıları, artık türev enstrümanlarıyla işlem yapabilmek için borsada yeni hesap açamayacak.

Binance’ın duyursunda ise şöyle; “Binance ürün ve hizmet tekliflerini sürekli olarak değerlendirir. Binance, uyum taahhüdümüz ve düzenlenmiş bir finansal kurum olma planlarımız doğrultusunda; türev ürünlere erişimi Avustralyalı kullanıcıları kısıtlayan ilk büyük kripto para ve dijital varlık borsalarından biri olacağız.Amacımız blokzinciri teknolojisi ve dijital varlıklar etrafında sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmak; ve bu tür çabaların sektörün uzun vadede yerel pazarda büyümesine yardımcı olacağını umuyoruz.”

Borsa dünyanın dört bir yanından son aylarda yoğun bir şekilde düzenlemelere maruz kalıyor. Bu nedenle borsa düzenleyici ve uyumluluk problemlerini çözmeye çalışıyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Binance Avustralya, Türev Ürünlerin Kısıtlamaları Genişletti! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.