Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Binance Açıklama Yaptı: Solana Ağında Çekim Problemi

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Binance Açıklama Yaptı: Solana Ağında Çekim Problemi

Binance borsasının yaptığı açıklamaya göre Solana’da çekim işlemlerinde sorunlar yaşanıyor. Sorunun farkında olduklarını ve Solana ekibiyle çalıştıklarını belirten borsa; ağdaki duruma bağlı olarak çekim işlemlerinin zaman zaman durup yeniden başlayabileceği bilgisini verdi.

Solana ağında yine sorunlar yaşanmaya başladı. Eylül ayında 24 saat hiçbir işlemin yapılamadığı, Ocak ayında ise ağdaki yoğun talep nedeniyle ciddi şekilde tıkanıklıkların yaşandığı Solana ağıyla ilgili olarak Binance’ten açıklama geldi. Twitter hesabından yapılan duyuruda ise şu ifadeler yer aldı;

“Solana’yla ilgili çekim işlemleri konusunda sorunlar yaşandığını farkında olduğumuzu belirtmek isteriz. Binance olarak şu anda, sorunların en kısa sürede çözülebilmesi adına, Solana ekibiyle görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ağdaki duruma bağlı olarak Solana’daki çekim işlemleri zaman zaman durma noktasına gelebilir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Solana ağıyla ilgili sorunlarınız için Binance müşteri hizmetlerine de danışabilirsiniz”

Bilindiği üzere hızlı işlem süresi ve düşük olan işlem ücretleriyle ön plâna çıkan Solana, geçtiğimiz yaz müthiş bir fiyat yükseliş hareketi başlatmış ve 200 doların da üzerine çıkmıştı.
Solana’da Eylül ayında yaşanan 24 saatlik kesintiden sonra ise proje için “Merkeziyetsiz değil” eleştirileri yapılmıştı. Yaşanan tüm sorunlara rağmen ise Solana, çok ciddi yatırımlar almaya da devam etmişti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Binance Açıklama Yaptı: Solana Ağında Çekim Problemi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.