Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance Açıklama Yaptı: Singapur’daki İşlemler Yasaklanıyor!

E

elif tanriverdi

Misafir
Dünya çapında lider kripto para borsası olan Binance, Singapur’la ilgili önemli bir açıklama yaptı. Resmi web sayfasından yaptığı duyuruya göre Singapurlu kullanıcılar 26 Ekim itibariyle Binance.com’da fiat para yatırma ve spot kripto para işlemleri gerçekleştiremeyecek.

Avrupa Birliği yargı bölgesinden Singapur’dan ve Avustralya’ya kadar birçok bölgede regülasyon kurumlarının radarında olan Binance; web siteleri aracılığıyla işlem yapan Singapur’daki kullanıcılarının kripto para işlemlerini yasakladı.

Fiat para yatırma veya anlık kripto para değişimleri de dahil birçok işlem 26 Ekim tarihinden itibaren gerçekleştirilemeyeceğinin şu sözlerle ifade etti; “26 Ekim 2021 UTC saati ile 04.00’dan itibaren Singapur’daki Binancecom kullanıcıları fiat para yatırma; spot kripto para ticareti, fiat para ve likit swap kanallarıyla kripto para alım işlemlerini gerçekleştiremeyeceklerdir.

Piyasa lideri olarak, ürünlerini ve hizmetlerini düzenli olarak güncellemekte ve regülasyonlara uyma konusundaki kararlılığını göstermektedir. Bu çerçevede, Singapur’daki kullanıcılarımıza yukarıdaki konularla ilgili olan tüm işlemlerini açıklanan güne kadar durdurmalarını; fiat paralarını ve token’larını çekmelerini tavsiye ediyoruz.”

Geçtiğimiz haftalarda Amerikan medyasına açıklamalarda bulunan Binance CEO’su Changpeng Zhao; Binancecom’un Singapur’daki müşterilere hizmet vermediğini ve onun ayrı bir şirket olduğunu belirtmişti. Şu anda Singapur’daki gerekli kurumlardan lisans alma sürecinde olduklarını belirten Zhao; Singapur ile herhangi bir sorun yaşamadıklarını da söyledi.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.