Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Bill Miller, Bitcoin’in Dijital Altın Olarak Potansiyeli Yüksek!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Bill Miller, yönettiği bir fona Bitcoin ekledi. Miller Opportunity Trust (Miller Fırsat Fonu) yatırımcı güncelleme toplantısında Bitcoin yatırımı hakkında açıklama yaptı.
2008 yılında bütün dünyayı etkileyen ekonomik kriz esnasında servetinin büyük bölümünü kaybeden Miller; erken Bitcoin ve Amazon yatırımları sayesinde zararını kapatmayı başardı. Ayrıca Bill Miller’ın bir fonu daha Bitcoin’e yatırıma başladı.

Miller Opportunity Trust (Miller Fırsat Fonu), Grayscale’in Bitcoin Investment Trust’a bu yılın başında yatırım yaptığını açıkladı. Konuyla ilgili olarak yatırımcılara şu bilgileri verdi;“Bu çeyrekte Bitcoin’in ciddi şekilde düşmesiyle fon, en düşük seviyelerinden birinde işlem görmüş ve yukarı yönlü muhtemel bir çıkışa da fırsat vermiştir. Biz Bitcoin’de ‘dijital altın’ olarak ciddi şekilde yukarı yönlü bir fırsat görüyoruz. Altının 11 trilyonluk, Bitcoin’in ise 1 trilyona yaklaşan piyasa değerine baktığımızda gidilecek çok uzun bir yol olduğunu görüyoruz. Şu anda benimsenme eğrisinin henüz başlarındayız ve Bitcoin volatil olmaya devam edecektir. Ancak risk-ödül ilişkisinin yeterince çekişi olduğu fikrindeyiz”

Geçtiğimiz günlerde Miller Fırsat Fonu, 1,5 milyon Bitcoin Investment Trust sahip olduğunu açıkladı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Bill Miller, Bitcoin’in Dijital Altın Olarak Potansiyeli Yüksek! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.