Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TVGTR beIN Connect Nedir?

  • Konbuyu başlatan metaren
  • Başlangıç tarihi
Televizyon modelleri, kampanyaları, uydu frekans bilgileri ve daha fazlasını url.gen.tr/tvgtr sitemizden inceleyebilirsiniz.
M

metaren

Misafir
beIN Media Group bünyesindeki spor ve eğlence içeriklerine erişim ücretli paketler ile sağlanabilmektedir. SporToto Süper Lig futbol müsabakalarının resmi yayım hakları beIN Media Group bünyesindedir. Ayrıca, ödüllü filmler ve popüler diziler ve daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

bein-connect.png

beIN Connect nedir? Paket ücreti ne kadar?

beIN Media Paketler

  1. Spor Paketleri
  2. Eğlence Paketleri

Spor severler için oluşturulan paket içeriklerinin tümünde, dizi ve film paketleri hediye olarak verilmektedir. Böylelikle, hem spor maçlarına hem de en sevilen diziler ile güncel ve ödüllü filmlere erişim hakkınız olur.

Satın alacağınız paket içeriğini herhangi bir işletmede yayınlayamazsınız. İşletmelere özel; yarı ticari ve ticari paketler bulunur. Ticari beIN Sports paketleri için işletmelerinizde yayın yapabilirsiniz. Bireysel kullanım için fiyatlandırma listesini aşağıda paylaştım. Aşağıdaki bireysel beIN Media Spor ve Eğlence paketlerinin ticari işletmelerde kullanımı durumunda cezai hükümlülüklerinizin bulunur. Kurallara uyulmaması durumunda, ciddi para cezaları ile karşılaşabilirsiniz.

beIN Sport Ücret Tarifesi


Aylık ve sezonluk SporToto Süper Lig maçlarını izleme paketi satın alabilirsiniz. Tüm takımların 1 ay süreyle, tüm maçlarını izlemek ve tüm dizi ve filmleri izlemek için beIN Spor Süper Lig paketi almanız gerekir. Bu paket için, ödenmesi gereken aylık ücret 99 TL’dir. Paket içeriğinde Web’ten, Cep telefonu ve Tablet’ten mobil izlemeler dahildir. Akıllı televizyonlarınızdaki uygulama üzerinden izlemek için, ekstra 10 TL ödeme yapmanız, paket bedelini 109 TL olarak ödemeniz gerekmektedir.

beIN Spor Sezonluk Taraftar Paketi, sadece bir takım için SporToto Süper Lig maçlarını izleme imkanı sunar. Taraftarı olduğunu belirttiğiniz takım haricindeki futbol takımlarının maçlarını izleyemezsiniz. Paket içeriğinde Tüm dizi ve filmleri izleme imkanınız bulunur ve Cep telefonu ile Tablet’ten mobil uygulama ile izleme hakkınız olur. Paket bedeli 159 TL’dir. Web’ten izleme özelliğini aktif etmek için, ekstra 60 TL ödeme yapmanız gerekir. Böylece, toplam tutar 219 TL olarak faturalandırılır.

beIN Spor Sezonluk Süper Lig paketi için ödemeniz gereken bedel 259 TL’dir. Bu paket ile tüm SporToto Süper Lig futbol takımlarının maçlarını Web’te, Cep telefonu ve Tablet’teki mobil uygulamadan izleme imkanına da sahip olursunuz. Akıllı televizyonlardaki uygulama üzerinden izleyebilmek için, ekstra 60 TL’yi gözden çıkartmanız ve 319 TL’lik bedeli ödemeniz gerekir.

Bir üyelik ile aynı anda sadece 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Örneğin, oturma odanızdaki televizyondan maç keyfi yaparken, aynı anda cep telefonunuzdan maç izlemeniz mümkün değildir. Sistem hata mesajı ile böyle bir yetkiniz olmadığını belirtir.

bein-spor-paket-ucretleri-1024x493.png

beIN Sports SporToto Süper Lig Paketleri Ücret Tarifesi

beIN Media Eğlence Paketleri


Eğlence paketi üç şekilde satın alınabiliyor. Üstelik sözleşmesiz, aylık pakette ilk kez üye olacaklara özel 7 gün ücretsiz kullanım süresi hediye!

beIN Media aylık eğlence paketi, kullanım süresi 1 ay ile sınırlıdır. Ücreti 14.90 TL’dir. Herhangi bir kullanım süresi taahhüdü bulunmaz ve ödeme yenilenmediğinde, otomatik olarak kapanır. Bu paketi Web’ten, Cep telefonu ve Tablet’te uygulamadan kullanabilirsiniz. Bu paketi, akıllı TV ‘deki uygulamada kullanmak için ekstra 10 TL ödenir. Bu sebeple, toplam aylık bedel 24.90 TL olarak ödenmelidir.

beIN Media 12 taksit yıllık paketi, k.kartına 12 ay taksit ile ödenir. Aylık ödenecek tutar 9.90 TL, toplam yıllık ödeme bedeli ise 118.80 TL’dir. Akıllı TV’de izleyebilmeniz için, aylık ekstra 5 TL ödeyerek toplam tutarın 178,80 TL olacağını bilmeniz gerekir. Ödüllü filmler, popüler diziler ve daha fazlasını tüm paketlerde izleyebilirsiniz.

beIN Media yıllık paketi, tek slip ödeme yöntemi ile temin edilir. Taksitli ödeme seçeneğine göre daha ekonomiktir. Paket ücreti 99 TL. Bu paketi, akıllı TV ‘de kullanılabilmesi için, ekstra 50 TL ödenmelidir. Böylece, toplam tutar 149 TL olur.

beIN Media Eğlence paketi kampanyalı fiyatları

beIN Media Eğlence Paketi Ücret Tarifesi

beIN Media Group Türkiye TV Kanalları

beIN 4KVH1 (%50 Viacom)beIN Gurme HD
beIN Box Office 1 HDbeIN Box Office 3 HDbeIN Box Office 2 HD
Nick Jr. (%50 Viacom)Nickelodeon (%50 Viacom)Nickelodeon HD (%50 Viacom)
MTV (%50 Viacom)MTV Live HD (%50 Viacom)MTV Hits (%50 Viacom)
beIN Sports Haber HDbeIN Sports Max 2 HDbeIN Sports Max 1 HD
beIN Sports 1 HDbeIN Sports 2 HDbeIN Sports 3 HD
beIN HDbeIN Sports 4 HDbeIN Series Sci-Fi HD,
beIN Movies Turk HDbeIN İZ HDbeIN Home Entertainment HD
beIN Movies Action HDbeIN Movies Action 2 HDbeIN Movies Family-Kids HD
beIN Movies Stars HDbeIN Movies Premiere HDbeIN Movies Premiere 2 HD
beIN Series Drama HDbeIN Movies Comedy HDbeIN Movies Festival HD
beIN Series Vice HDbeIN Series Comedy HD,
beIN Media Group Türkiye Kapanan TV Kanalları

Kapanan
: beIN Sports Max 3 HD, Digiturk 3D
Pop-Up TV Kanalları

beIN Movies Oscars HD , beIN Movies Star Wars HD, beIN Movies Star Trek HD, beIN Movies 007 HD, beIN Movies Disney Prenses HD, beIN Ramazan HD, beIN Game Of Thrones HD, beIN Emmys HD, beIN Box Office Oscars HD

beIN Connect Nedir? başlıklı içerik Televizyon Bilgileri sitesinde yayınlanmıştır. Benzeri içerikler ve daha fazlasını Televizyon.Gen.TR adresinde bulabilirsiniz.

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.