Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Barry Silbert: Kripto Paraların %99’unun Fiyatı Şişirilmiş!

E

elif tanriverdi

Misafir
Grayscale Yatırım’ın sahibi ve Digital Currency Group şirket kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, piyasasındaki kripto paralar hakkında yorum yaptı. Silbert’a göre kripto paraların %99’u şu an aşırı fiyatlanmış durumda.

Dogecoin’in düşeceğini söyleyerek doge hayran ve yatırımcılarının tepkisini alan Barry Silbert; kısa vadede de olsa kripto para piyasalarını değerlendirdi. TSİ dün sabaha karşı Chicago Opsiyon Borsası Volatilite Endeksi’nde long pozisyon açtığını belirtti. Bloomberg’in ünlü muhabiri Joe Weisenthal; aklınızda piyasayı yukarı yönlü etkileyecek hangi makro etkenler var sorusunu sorduğunda Silbert ise; İlk kıvılcım nereden gelir bilemem dolayısıyla volatilite olacak. Yemek fiyatları, petrol fiyatları, yatırımcıların rahatlığı; spekülasyonların artması, FED’e olan güvende azalma, faiz oranlarının normalleşmesi, fenomen paralar ve hisseler, aşırı fiyatlanmış kriptoparalar… Hepsi aklımda…” şeklinde cevap verdi.

Weisenthal’de kripto paraların genel anlamda mı yoksa ne olduğu bilinmeyen coinlerin mi aşırı fiyatlanmış olduğu sorusuna ise; Silbert de piyasaki coinler %99’nun şişirilmiş fiyatlara sahip yorumunu yaptı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.