Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Backlink Nedir?

resthit2021

Yeni üye

Backlink özellikle SEO çalışmalarında çok önemli bir aşamadır. Google arama motorunun; bir web sitesinin, bir markanın dijital pazarlamasındaki yeri artık tartışılmaz boyutlardadır. Firmamız backlink hizmetleri ile web sitenizi arama motoru sonuçlarında kaliteli ve kalıcı biçimde üst sıralara çıkartıyor. Markanıza güç kazandırmak için kaliteli backlink almanız gerekir; ekibimiz bunu sizin için sağlayacak!

Backlink Ne Demek?

Backlink nedir? ; Backlink bir web sitesinden sizin web siteniz için verilen link anlamına gelir. SEO çalışmaları dahilinde ise backlinklerin kaliteli olması şarttır; alacağınız kalitesiz linklerin size hiçbir faydası olmayacağı gibi sayfanızın banlanmasına ve arama sonuçları listesinde alt sıralarda olmasına yol açmaları yüksek ihtimaldir.

Firmamız SEO hizmetlerinde backlink çalışmalarına özel bir önem verir. Backlink aşamaları özenle planlanır; şirketin sektörü ve amaçlar detaylı biçimde değerlendirilir. Analiz sonrasında hangi sitelerden backlink alınabileceğine karar verilir, sosyal medya çalışmaları ağırlık kazanır.

Backlink Türleri

Backlink hizmetleri
birçok kanaldan yürütülür. Kaliteli ve kalıcı olacak olan backlink çalışmalarında sonuçlar 3-4 ayda görülmeye başlar. 1 gecede, haftada çok sayıda backlink almak doğal durmayacaktır ve Google puanlarınızın düşmenize neden olur. Hızlıca sonuçlara ulaşmak yerine detaylı ve planlı bir süreç izlemeye önem veriyoruz.

Backlink türlerinden bazıları şunlardır:

 • Sosyal medya
 • Görsel backlink
 • Text backlink (Anahtar kelimeye link verilir)
 • Video backlink
 • Sidebar ve footer backlink ( Olumsuz sonuçlara yol açabilir )
 • Yorum backlink
 • Profil backlink
 • Diğer backlinkler
Birçok farkı türde backlink ile sitenize en uygun olan bağlantıları sağlıyoruz. Backlink paketleri marka değeriniz için büyük fırsatlar içeriyor.

Yararlı Backlinkler Hangileri?

Backlink nasıl alınır?
; backlink olsun diye kalitesiz bağlantılar, alakasız sitelerden linkler almak amacınızın tersi yönünde bir etki yapar. Yararlı backlink almak ve web sitenizi Google gözünde güçlendirmek için şunlara dikkat edilmelidir:

 • Backlinkler siteye gerçek ziyaretçi getirmelidir
 • Kaliteli sitelerden backlink alınmalıdır ( Moz ve majestic puanlarının sizin sitenizin puanlarından yüksek olması tercih sebebidir )
 • Backlink alınan sitenin alanı, içeriklerinin konusu, sektörü sizin web siteniz ile aynı ya da yakın, alakalı olmalıdır
 • Anahtar kelimelerinizden link verme daha etkili sonuç aldırır
 • Link alış biçimine dikkat edilmelidir
 • Linkleri sitenin alt sayfalarına dağıtmak gerekir
Backlink satışı yapılırken tüm unsurlar değerlendirmeye alınır. SEO ve backlink çalışmaları firmanız için düşündüğünüzden çok daha fazla yarar sağlayabilir ancak bunun için doğru ve etkili ilerlemek şarttır.

Backlink Nasıl Alınır?

Backlink nasıl alınır?
;backlinklerin alınış biçiminin de önemli olduğunu belirtmiştik. Backlink alırken eğer bir makale, içerik içinden alınıyorsa daha iyi bir sonuca ulaşmak mümkün! Makale içindeki bir anahtar kelimeden alınan linkler Google botları için değerlidir. Link için bir blog sitesine yorum yapmak, bloglarda inceleme yazınızın bulunması vb. gibi yöntemler de etkilidir.

Backlink hizmetleri kapsamında deneyimli ve SEO çalışmalarına hakim olan profesyonel ekibimiz size en iyi backlinkleri kazandırır. Footer linkler sitelerin en alt bölümünde verilen linklerdir. Bu linkler çoğunlukla pek bir değer kazandırmaz. Sosyal medya kanalıyla elde edilecek olan backlinkler ise web sitenizi bir anda birçok kişinin paylaşımına açabilir!

Backlink Alınırken Dikkat Edilecekler

Backlink alırken doğal yollardan ve güvenilir biçimde bunu yapmak kalıcı bir başarının kapısını açar. Backlinklerin değerine dikkat edilmelidir; sizin siteniz ayakkabı temasındaysa gidip de bilgisayar sitesinden backlink almanızın hiçbir anlamı yoktur. Bu aynı zamanda sitenize zarar verir.

Kalıcı linkler almaya önem vermek gerekiyor; kısa süreli başarılar size istediğiniz sonucu getirmez. Geçici link aldıysanız bunlar kalktığında siteniz eski durumuna geri döner.

Backlinklerin hep ana sayfalarda olması da Google için önemli bir puan getirmez; bu nedenle sitenin alt sayfalarına da backlink alınması gerekir.

Sosyal Medya ve Doğal Bağlantılar

Web sitenizin içeriğinin kaliteli olması, okuyucuya istediği bilgiyi vermesi, vakit geçirirken keyif alınması değeri yükseltir. Bu tür sitelerin içerik bağlantıları sosyal medyada da daha çok paylaşılır.

Sosyal medyadan verilen backlinkler ile hedef kitlenizin de bulunduğu mecraları etkili biçimde kullanıyoruz.

Backlink Paket Fiyatları

Sitemizde backlink paketleri bulunur; içerisinde farklı hizmetler sunulur. Sizin için en uygun olan paketi seçerek backlink ve SEO uzmanı ekibimizden çok etkili bir hizmet sağlarsınız. Backlink fiyatı için bizimle iletişim; uygun imkanlardan hemen yararlanın!
 

Metaren

Administrator
Yönetici
Başarılar dilerim. Bir toparlayabilsek şu projelerimizi, backlink paketi almamız gereken sitelerimiz mevcut, umarım sizinle de keyifli çalışmalar gerçekleştirebiliriz.
 

resthit2021

Yeni üye
Başarılar dilerim. Bir toparlayabilsek şu projelerimizi, backlink paketi almamız gereken sitelerimiz mevcut, umarım sizinle de keyifli çalışmalar gerçekleştirebiliriz.
Tabi efendim ne zaman dilerseniz, detaylar ile birlikte web adresimiz üzerinde teklif formundan yada diğer iletişim kanallarından Telefon, WhatsApp, Skype, Canlı Destek ulaşabilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.