Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Azeem Azhar ile işletmelerin yapay zeka ile nasıl değer yaratabileceğini konuştuk

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Eczacıbaşı Topluluğu ve Webrazzi iş birliğiyle düzenlenen Dijitaliz 2023: RISE'da Exponential View kurucusu Azeem Azhar ile üretimsel yapay zeka odağında konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Yapay zekanın neden tarihteki en büyük teknolojik gelişmelerden biri olduğunu, işletmelerin yapay zeka ile nasıl değer yaratabileceğini konuştuk. Aynı zamanda üretimsel yapay zekanın Azeem Azhar'ı en çok heyecanlandırdığı noktaları öğrenirken, yeni ve gelecekteki uygulamalara da değindik. Son olarak insanların sahip olduğu ve makinelerin sahip olmadığı özellikleri gündemimize aldık.

İyi seyirler!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.