Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Avantajlı ve Güveli Alışverişin En İyi Adresi: Artı Sepetim!

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

dean534

Yeni üye
Artı Sepetim; çevrimiçi elektronik marketi olarak kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir alışveriş olanağı sağlıyor. Teknoloji ürünleri satış sitesi şeklinde faaliyetlerini sürdüren firma, Türkiye’nin artısı en bol tüketici elektroniği alışveriş sitesi olarak lanse ediliyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri koleksiyonunda bulunduruyor ve piyasanın en uygun fiyatlarıyla ürünlerini sizlere sunuyor.
Online elektronik marketi, çok sayıda teknoloji ürününü müşterilerle buluşturuyor. Kaliteli ve güvenli ürünler sağlayan firma, ekonomik fiyat etiketi ile müşterilerinin memnun olmasını teşvik ediyor. Dijital dünyaya yön veren en popüler ürünlerden, her yaştan insanın vazgeçilmezi olan teknolojik ürünlere kadar binlerce farklı ürün türünü sayfasında bulunduruyor. Güvenli altyapısı ve bütçe dostu fiyatlarıyla farkını ortaya koyan Artı Sepetim, %100 müşteri memnuniyetine odaklanıyor ve çizgisinden asla şaşmıyor. Kurumsal ve prestijli bir firma olarak öne çıkan Artı Sepetim, 100’den fazla markanın 5000’den fazla ürün çeşidiyle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını etkin biçimde karşılıyor. Herkesin güvenli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi elde etmesini mümkün kılan şirket, beklentileri fazlasıyla aşan bir tecrübe yaşatıyor.
En İyi Alışveriş Deneyimi Artı Sepetim’de Sizleri Bekliyor
Müşterilerine son derece kaliteli ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlayan Artı Sepetim, yeni nesil teknolojik ürünleri bütçe dostu fiyatlarla satışa sunuyor. Ezber bozan avantajları ile fark yaratan platform, kendine has özellikleriyle isminden söz ettiriyor. ETBIS onaylı ve sertifikalı olan site, 3D Secure ödeme güvenliği, 256 bit SSL sertifikası ve uçtan uca şifrelenmiş protokol bağlantı gizliliği gibi önemli özellikler sunuyor. Bunlara ek olarak; sitede kart şifreleri kayıt altına alınmıyor. Bu nedenle kullanıcılar güvenle alışveriş yapabiliyorlar. Altıdan fazla banka ile anlaşmalı olarak güvenli ödemeyi mümkün hale getiren e-ticaret sitesi, ek ödemeler olmadan alışveriş deneyimini teşvik ediyor.
Ürün Çeşitliliği, Kalite ve Avantajlı Alışveriş Deneyimi
Perakende tüketici elektroniği söz konusu olduğunda rakiplerini hızla geride bırakan Artı Sepetim, gerek ürün çeşitliliği gerekse müşteri dostu politikaları ile dikkat çekiyor. Firma, kargo taşımacılığı sırasında meydana gelebilecek olası zararlara karşı teslimat sigortası da sağlıyor. Aynı zamanda, on dört gün içinde kolay iade hakkı sunuyor. Siz de 5000’den fazla ürün çeşidini keşfetmek, büyüleyici bir alışveriş deneyimi elde etmek için Artı Sepetim’i ziyaret edebilirsiniz.

 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.