Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TVGTR Arçelik TV Bedel İadesi Kampanyası

Televizyon modelleri, kampanyaları, uydu frekans bilgileri ve daha fazlasını url.gen.tr/tvgtr sitemizden inceleyebilirsiniz.

Metaren

Administrator
Yönetici
Koç grubu tarafından belirlenmiş Arçelik ve Grundig markalı 49" ve üzeri boyuttaki televizyon modellerinden, 1 - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasından satın alınan ve 30 Haziran 2021 tarihine kadar yetkili servisler aracılığı ile adresinize teslim edilen televizyonların bedel iadesi mümkün olacaktır.

Kampanya 10.000 katılımcı ile sınırlı ve katılımcı sayısına ulaşılması durumunda kampanya Arçelik tarafından katılımcı kabulüne durdurulabilir.

Bedel iadesinin yapılabilmesi için Avrupa Futbol Şampiyonasında A Milli Futbol Takımımızın final maçına çıkması gerekmektedir.


Koç grubu tarafından Arçelik ve Grundig markalı televizyonlar için gerçekleştirilen bedel iadesi kampanyasına ilişkin detaylı açıklama TVGTR Projemizde yayınlanmıştır.


arcelik.jpg
 

Ruşen

Moderator
Yönetici
Ben televizyonu geri alacaklar zannediyordum. Bu resmen kumar :unsure:

Bize bir zararı yokta, Koç Holding resmen Türkiye kazanırsa 50 milyon TL üzerinde ücret iadesi yapmayı göze almış. Milli takımın finale kalamayacağına çok güveniyor heralde :geek:
 

Handan

Moderator
Yönetici
O kadar reklam yaptılar kampanya bitti. Türkiye kupayı alsın bari de hem Arçelik TV alanlar kazansın, hem de ülkemiz :love:
 

Metaren

Administrator
Yönetici
Arçelik tarafından düzenlenen ve Milli takımımızın final maçı oynaması durumunda, belirlenen tarihler içerisinde TV alan 10.000 kişiye vaat ettiği bedel iadesi kampanyasında kazanan Arçelik oldu.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.