Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Apple, iPhone 14 Pro Max modeli için yüksek talep bekliyor

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Apple ile ilgili yaptığı doğru tahminler ile tanınan Bloomberg'ten Mark Gurman tarafından aktarılan bilgilere göre Apple'ın iPhone 14 ailesini ve diğer yeni modellerini 7 Eylül Çarşamba günü tanıtabileceğini sizlere aktarmıştık. Etkinliğe çok kısa bir süre kalmış olsa da iPhone 14 ailesi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Ekran analisti Ross Young tarafından aktarılan bilgilere göre ekran paneli siparişleri, Apple'ın iPhone 14 Pro Max ve iPhone 14 Pro modellerine odaklandığını gösteriyor. Hatırlatmak gerekirse iPhone 14 ailesinin iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max olmak üzere 4 modelden oluşması bekleniyor.

Haziran ve Eylül ayları arasındaki ekran paneli üretimine baktığımızda Apple'ın en çok üzerinde durduğu modelin yüzde 29 ile iPhone 14 Pro Max modeli olduğunu görüyoruz. iPhone 14 Pro Max modelini ise yüzde 26 pay oranları ile iPhone 14 Pro ve iPhone 14 modelleri takip ediyor.


iPhone 14 ailesi ile birlikte ilk kez karşımıza çıkacak olan uygun iPhone 14 Max modeli ile şu an için yüzde 19 pay ile birlikte listenin son sırasında yer alıyor. iPhone mini modelinin yerini alacak olan iPhone 14 Max modeli, uygun fiyata büyük ekran deneyimi sunacak.

Yeni iPhone modellerinin her zaman açık ekran, A16 işlemcisi, yeni bir çentik tasarımı ve 48 megapiksellik yeni bir kamera ile karşımıza çıkabileceklerini de ekleyelim. iPhone 14 ailesi ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.