Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Analist McGlone: Bitcoin Yükseliş Sinyaline Sahip

E

elif tanriverdi

Misafir
Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin haziran ayı raporunda; ”Bitcoin’in 100 bin dolara çıkma olasılığı 20 bine düşmesinden daha fazla.” dedi. Ayrıca şu anki trendin de yukarıya doğru olduğunu belirtti. McGlone, “Bitcoin güçlü ilerleme için tüm özelliklere sahip.” açıklamasında bulundu.

Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, kişisel Twitter hesabından yaptığı yorumda, Bitcoin’in şu ana kadar yukarı gidişat için gereken işaretleri gösterdiğini şu sözlerle belirtti; “Bitcoin’in bir sonraki durağı 20 bin dolar mı, 100 bin dolar mı? Trend yukarı gidiyor. Bu sene, tüm özellikler Bitcoin’i yukarı gidişatı için gösteriyor. Boğa sezonunda bir düşüş yaşadık ve dibi 30 bin dolarda gördük. 2020 yılında arz azaldı, talep ve benimsenme ise artıyor.”

Ünlü analist, 12 Haziran’da Bitcoin’in yukarı yönlü hareket ihtimalinin olduğunu belirtmiş ve arzın azalmasıyla beraber, geçmiş hareketlerin de tekrarlanması durumunda Bitcoin’in yukarı gitme ihtimalinin yüksek olduğunu açıklamıştı. McGlone, 9 Haziran tarihinde sert düşüş ile ilgili olarak; ”Bu noktadan itibaren 40 bin dolar, 20 bin dolardan daha olası görülüyor.” yorumunda bulunmuştu.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.