Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Amerika Merkezli Kraken Borsa Ceo’sunun Hedefleri Büyük!

E

elif tanriverdi

Misafir
ABD Merkezli kripto para alım satım şirketi Kraken rakip exchange şirketi Coinbase’in izinden giderek Avrupa pazarına resmen girmeyi planlıyor. Kraken borsasının CEO’su, 2021’de borsasının Avrupa lisansını hedeflediğini söyledi.

Kraken’in potansiyel Avrupa düzenleyici yargı yetkilerinin Malta, Lüksemburg ve İrlanda gibi ülkeleri içerdiği bildirildi. Kraken kurucu ortağı ve CEO’su Jesse Powell; firmasının bu yıl içinde potansiyel düzenleyici onayı için Avrupa lisansı almaya çalıştıklarını söyledi.

Almanya merkezli haber ajansı The Handelsblatt’ın haberine göre; Powell, Kraken’in Malta, Lüksemburg ve İrlanda gibi ülkelerin; ABD kripto borsasına lisans verme olasılığı en yüksek yargı bölgeleri olmasıyla birden fazla Avrupalı düzenleyiciyle görüşme halinde olduğunu söyledi.

CEO’nun, Kraken’in Avrupa’daki potansiyel düzenleyici yargı yetkisiyle ilgili henüz herhangi bir karara varmadığını; ancak şirketin 2021’in sonuna kadar lisans almayı hedeflediğini belirttiği bildirildi.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam