Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Amerika Kripto Para ile Bağışı Kabul Ediliyor!

E

elif tanriverdi

Misafir
Amerika Cumhuriyetçileri kripto para ile bağış kabul ettiğini açıkladı. Böylece Amerika’da kripto para bağış hareketi başlamış oldu.

Amerika Temsilciler Meclisi’nin üyeleri ve Cumhuriyetçilerin kampanya kolu Ulusal Cumhuriyetçi Kongre Komitesi (NRCC); kripto para birimlerini bağış olarak kabul etmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde yerel haber organı Axios; NRCC’nin kripto para ödemeleri için BitPay ile ortaklık kurduğu haberini vermişti. Yani kripto para ile yapılan bağışlar NRCC’nin hesabına geçmeden BitPay tarafından ABD dolarına dolarına dönüştürülecek. Böylece kripto para bağışlarını kabul eden ilk parti komitesi NRCC oldu. Daha önce bazı federal siyasi aday kripto para bağışlarını kabul edeceğini belirtmişti.

Kripto paralara her zaman pozitif yaklaşan Amerika Temsilcisi Tom Emmer, Nancy “Pelosi’nin sosyalist gündemini durdurmak ve Meclis çoğunluğunu geri alma misyonumuzu ilerletmek için mümkün olan her yolu takip etmeye odaklandık. Bu kampanya ile başarılı olmak için ihtiyaç duyduğumuz kaynakları daha efektif bir şekilde kullanabileceğiz” dedi. Çok yakın bir zamanda Emmer, IRS’den hayır kurumlarına kripto para ile ilgili yapılan bağış düzenlemelerini kolaylaştırılmasını istemekte.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.