Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Ameliyatsız Diz Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır?

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

aleynayesim

Kıdemli Üye
Site Adı: Ameliyatsız Diz Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır?

Site URL: www.ortocell.net/bilimsel-yayinlar/ameliyatsiz-diz-kireclenmesi-tedavisi-197

Diz kireçlenmesine neden olan eklem içi harabiyeti onarmak ve iyileştirmek amacıyla geliştirilen ameliyatsız diz kıkırdak tedavisi özellikle diz, kalça ve omuz eklemlerinde görülen kireçlenme şikayetlerini hedefler. Bu tedavi yöntemi, kişinin kendi yağ dokusundan elde edilen kök hücreden zengin Kök Hücre SVF - Stromal Vasküler Fraksiyon sıvısının enjekte edilmesidir. SVF sıvısı, milyonlarca canlı kök hücre içerir ve göbek çevresi cilt altı yağ dokusundan elde edilen bu hücreler, işlem sırasında kişinin diz ekleminde kullanılır. Ameliyatsız diz tedavisi, ameliyat gerektirmeyen bir işlem olup belirli bir süre içinde iyileşme sağlar. Tedavi sonrasında ortaya çıkan ağrıların hafiflediği ve kişinin hareket serbestliğinin arttığı gözlemlenir. Ayrıca, ileri düzeyde kireçlenme durumunda şiddetli ağrılara neden olan diz ekleminin sinir blokajı da yapılabilir, bu da hastanın ağrısız bir şekilde günlük hayatına devam etmesini sağlar.

Ameliyatsız diz kireçlenmesi tedavisi, ameliyatsız bir çözüm ile hastaların yaşam kalitesini artırabilir ve ağrılarından kurtulmalarına yardımcı olabilir. Tedavi sonrasında hastaların memnuniyetle yorumladığı bu yöntem, cerrahi müdahale veya protez uygulamasına ihtiyaç duyan hastalara alternatif bir seçenek sağlar. Fiyatlandırma konusunda ise detaylı bir muayene sonrasında belirlenen klinik bulgulara göre bilgi almak mümkündür. Detaylı bilgi için ortocell.net/bilimsel-yayinlar/ameliyatsiz-diz-kireclenmesi-tedavisi-197 adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.