Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

AMC, Sadece Bitcoin’i Değil Diğer Kripto Paraları da Kabul Edecek

E

elif tanriverdi

Misafir
ABD’nin sinema ve tiyatro zinciri AMC Entertainment, geçtiğimiz ay Bitcoin’i ödeme aracı olarak kabul etmişti. Artık tüm kripto paraları ödeme aracı olarak kabul edeceğini duyurdu!

AMC’nin CEO’su Adam Aron; resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Kripto para meraklılarına; AMC ’nin 2021 yılı sonuna kadar çevrim içi bilet ve indirim ödemelerinde Bitcoin’i kabul edeceğini duyurdu. Bugün teyit edebilirim ki bunu yaptığımızda benzer şekilde Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i de kabul edeceğiz.” dedi.

Finansal sonuçların açıklandığı Ağustos ayındaki toplantıda Aron; Apple Pay ve Google Pay üzerinden ödeme almaya başlayacaklarını da söylemişti.

Kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul eden şirketlerin sayıları giderek artmakta. Geçtiğimiz aylarda Tesla, PayPal ve Square, Bitcoin ve kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul eden ilk şirketlerdi.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.