Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

AliBaba’nın Bekarlar Günü Cirosu

MPWTR RSS

Moderator
Kasım ayındaki alışveriş çılgınlıkları bitmek bilmiyor. Ülkemizde N11‘in üstlendiği, son yıllarda ise diğer pazaryeri firmalarının dahil olduğu kampanya tarihi 11 Kasım‘dan bahsediyoruz.

Yıl sonunun yaklaşması, üretici ve tedarikçilerin depo stoğu yenilemesi için indirim yaptığı günlerden biridir 11.11 ! Karacuma‘nın da habercisi niteliğindedir.

Her yıl 11.11’de AliBaba‘nın rekor tazelediği, Çin Halk Cumhuriyetinde Bekarlar Günü olarak tabir edilen özel günün 2021 yılında da AliBaba rekor tazeledi! Sevgililer gününe karşı, bekarların kendilerine özel hediyeler alması adı altında 1990’lı yıllarda hayatımıza giren özel günde, AliBaba 24 saat içerisinde 86.5 milyar dolar ciro yaparak rekor tazeledi.

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.