Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Aksigorta’nın elektrikli araçlara özel koruması e-kasko ile teknolojinin keyfini güvenle sürün! [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
Aksigorta’nın yepyeni kaskosu e-kasko’yu daha yakından tanıma vakti! e-kasko, Tam Batarya Koruması sağlayarak elektrikli araç sahiplerini güvence altına alır. Yolda kalma durumunda Yerinde Şarj Hizmeti, Eşarj’dan alınacak şarj hizmetinde %10 indirim, Yol Yardımı, daha yeşil bir dünya için e-kaskolular adına Fidan Bağışı gibi birçok ayrıcalık Aksigorta güvencesiyle sizi bekliyor!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.