Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Adsense Onay Nasıl Alınır?

Ruşen

Moderator
Yönetici
Google yayınlacıların reklam yayınlayarak gelir elde etmesini amaçladığı AdSense uygulaması ile ilgili araştırma yaparken, en büyük problemin websitenin onaylanma süreci olduğunu gördüm. Gerçekten Google tarafından hesabın ve websitenin onaylanması bu kadar zor mu?

AdSense onayı almak için ne yapmak gerekir?​

Website ve uygulama sahiplerinin gelir elde edebildiği AdSense programı sayesinde yüklü miktarda para kazanıldığını gördüm. Aynı zamanda hesabın, uygulamanın ve websitenin onaylanması için webmasterların yapması gerekenler diye onlarca makale mevcut. Bir çoğunu okuma fırsatı bulamadım. 😁

Asıl merak ettiğim konu ise bu sitede neredeyse hiç konu paylaşılmamışken nasıl Adsense reklamları yayınlanabildi? @Metaren bizi aydınlatır mısın? Millet özgün içerikli, onlarca paylaşım yapılmış sitesine AdSense onayı alamazken sen nasıl becerdin? :devilish:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Metaren

Administrator
Yönetici
Asıl merak ettiğim konu ise bu sitede neredeyse hiç konu paylaşılmamışken nasıl Adsense reklamları yayınlanabildi? @Metaren bizi aydınlatır mısın? Millet özgün içerikli, onlarca paylaşım yapılmış sitesine AdSense onayı alamazken sen nasıl becerdin? :devilish:

Zor soru! :cool: