Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi adesso, BT danışmanlık hizmetlerini adWISE çatısı altında topladı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Avrupa'nın önde gelen bilişim teknolojileri şirketleri arasında yer alan adesso Grubu'nun ülkemizde kendi iştiraki olan adesso Turkey ile hizmet verdiğiniz daha önce sizlere aktarmıştık. adesso Turkey, BT danışmanlık hizmetlerini adWISE adı altında birleştirdiğini duyurdu.

adesso Turkey tarafından aktarılan bilgilere göre 36 kişilik bir ekibe sahip olan adWISE'ın çözümleri Initiate, Improve, Sustain ve Train olarak 4 farklı kategoriye ayrılmış durumda. adWISE, strateji, deneyim, teknoloji ve güvenlik alanlarında toplamda 20'den fazla danışmanlık hizmeti ve eğitimi sunacak.

adWISE'ın sunduğu çözümler arasında çevik (Agile) dönüşüm, bulut dönüşümü, kişiselleştirilmiş kullanıcı araştırmaları, kod incelemeleri, Kubernetes Enablement hizmeti, kullanıcı testi, altyapı otomasyonu, çeviklik eğitimleri, DevOps eğitimleri ve UX & UI eğitimleri de yer alıyor.

Bugüne kadar yüzlerce projede çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin dijital iş fikirlerini farklı teknolojiler kullanarak hayata geçirmelerine destek olduklarını belirten adesso Turkey COO’su Mutlu Önder, bunu yaparken karşılaştıkları problemleri çözme becerilerini ve yeni teknolojileri kullanma iştahlarını artırdıklarını dile getirdi.

2013’te İstanbul’da kurulup tüm Türkiye’ye yayılan büyüme yolculuklarında, şimdi adesso Turkey’in 10. yılını kutluyor ve sektörde bir yeniliğe daha imza atmanın heyecanını yaşadıklarını da aktaran Önder, bugüne kadar verdikleri tüm danışmanlık hizmetlerimizi artık bir framework olarak tanımlayarak adWISE çatısı altında topladıklarını paylaştı. adWISE'ın temel amacı ise şirketin bütün tecrübesi ve teknik becerisini "mikro-servis" gibi bağımsız çalışabilen ve bir arada kullanıldığında anlamlı bir bütün oluşturan şekilde sunabilmek.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.