Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto ABD’den Enflasyon Haberi Bitcoin’i Etkiledi

  • Konbuyu başlatan Buğra Töge
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Buğra Töge

Misafir
enflasyon_kriptoblogu

ABD’de enflasyon son 40 yılın zirvesini gördü, kripto para piyasaları düşüşe devam ediyor.Cuma günü ABD piyasalarında son 40 yılın en yüksek enflasyon oranı görüldü. Bunun ardından kripto paralarda yaşanan düşüş Pazar günü de hız kesmeden devam etti.

Haberin yazıldığı sıralarda ETH 1.236,82 dolardan işlem görürken, Bitcoin’in piyasa fiyatı ise 24.425,57 dolar.

ABD’de enflasyon beklentilerin üzerine çıkarak rekor kırdı. Hisse senetleri çakıldı, hazine tahvil getirileri ise 2008’den bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.


Son günlerde FED’in fazilari arttırması ile fiyat artışlarını kontrol altına alma çabaları ve riskli varlıkların değer kaybetmesiyle, Bitcoin ve diğer kripto paralar da değer kaybetmeyi sürdürdü.

Coinglass verilerine göre Cuma günü 258 milyon dolar ve Cumartesi 290 milyon dolar kaybın ardından dün yaşanan kayıp 100 milyon dolara ulaştı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!ABD’den Enflasyon Haberi Bitcoin’i Etkiledi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.