Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto ABD Enflasyon Verisi Açıklandı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
ABD Enflasyon Verisi Açıklandı

Açıklanan enflasyon verileri beklentilerin üzerinde geldi.

Kripto para piyasasında son birkaç gündür düşüş hakimdi. Bugün ise ABD’den gelen veriler ile bir canlanma görüldü.


ABD enflasyon verileri yıllık bazda %8.5 olarak açıklandı böylece yeni bir rekor kırılarak 41 yılın zirvesine ulaşıldı. Önceki yıllık enflasyon verisi %7.9 olurken beklenti %8.4 olarak belirlenmişti.

Enflasyonun beklenenden fazla gelmesi Bitcoin’de 500 dolarlık ani bir yükselişi beraberinde getirdi. ABD dolar endeksi ise verilerin açıklanmasından sonra 99.78 seviyelerine kadar gerileme yaşandı.
Bitcoin tarafına bakıldığında son 24 saatte 39.200 dolara kadar gerileyen bir fiyat görülüyor. Altcoin cephesine baktığımızda ise gün içerisinde tekrar 3000 dolar üzerine çıkan Ethereum’un altcoin pazarı için olumlu bir sinyal verdiğini görmekteyiz.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!ABD Enflasyon Verisi Açıklandı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.