Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

9 Mart'ta Tech.eu Online: Fintech ve 17 Mayıs'ta Brüksel'deki Tech.eu Summit etkinlikleri için yerinizi ayırtın!

G

Gözde Ulukan

Misafir
Hatırlarsanız Webrazzi olarak Avrupa'nın önde gelen teknoloji medyası Tech.eu'yu geçtiğimiz ekim ayında satın aldığımızın bilgisini sizlerle paylaşmıştık. Bu satın alma ile birlikte Avrupa odağında konferanslar düzenleyeceğimizi de sizlere çeşitli zaman dilimlerinde aktarmıştık. Daha doğrusu "spoiler vermiştik" diyelim.

Hatta Arda Kutsal, Twitter hesabı üzerinden kasım ayında müjdeyi vermiş ve bu haber girişimcilik ekosistemi tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

I think you remember that I mentioned @tech_eu Summit a while ago, there is one more event I want to leak today. 🙈 tech.eu Online: Fintech… 🤩 So, please get ready for those two events. Details will be revealed soon… 🔥 https://t.co/T2dHAjuSp2

— Arda Kutsal (@ardakutsal) December 13, 2021Sıkı durun, çünkü şimdi Tech.eu konferanslarının tarihi kesinleşti!

As bayrakları 🥳🔥@webrazzi’nin @tech_eu satın alması sonrasında Brüksel’de Avrupa’nın en önemli teknoloji konferansını organize etmek üzere kolları sıvadık. 17 Mayıs’ta tech.eu Summit’te görüşmek üzere. 🤩 https://t.co/LjxXRjsIL2

— Arda Kutsal (@ardakutsal) January 19, 2022Tech.eu Online: Fintech9 Mart günü gerçekleşecek olan Tech.eu Online: Fintech, Avrupa fintech ekosistemlerinin bugününü ve geleceğini tartışmak için önde gelen fintech girişimcilerini, yatırımcılarını, yaratıcılarını ve düşünürlerini bir araya getirecek. Gobal liderler ve gelecek vadeden girişimler, finansal hizmetlerin geleceğinin yeni teknolojiler, pazar dinamikleri ve iş modelleri tarafından nasıl şekillendirileceğine dair görüşlerini Tech.eu Online: Fintech konferansında katılımcılarla paylaşacak.

Tech.eu Online: Fintech için şimdiden yerinizi ayırabilir ve konferansın tüm detaylarına buradan göz atabilirsiniz!

Tech.eu Summit17 Mayıs Salı günü, Tech.eu Summit ilk kez, hem de fiziksel olarak Brüksel'de gerçekleşecek. Tabii bu noktada pandeminin seyrinin daha iyiye gittiği bir senaryoyu da göz önünde bulundurmak gerek. Pandemi nedeniyle oluşabilecek aksaklıklar konusunda öngörülerde bulunmak ne yazık ki mümkün olamıyor, her an her şey değişebiliyor. Ancak şu an için Tech.eu Summit'in, 1800'den fazla kapasiteyle offline olarak gerçekleşmesi planlanıyor.

Avrupa'da teknoloji konusunda ciddi yatırımlar yapılıyor. Yine Tech.eu tarafından kaleme alınan, geçtiğimiz yıl Avrupa'da gerçekleşen en büyük yatırım turları da bunun önemli bir örneği ve kanıtı. Avrupa, yavaş yavaş teknolojinin merkez üssüne dönüşme yolunda emin adımlarla ilerlerken teknolojiye, girişimcilik dünyasına dair ne varsa Tech.eu Summit'te gündemimizde olacak.

Tech.eu Summit'le ilgili detaylar buradan ulaşabileceğinizi ve ilerleyen günlerde bu detayların daha da şekilleneceğini hatırlatmadan geçmeyelim.

Hem 9 Mart'ta hem de 17 Mayıs'ta görüşmek üzere!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.