Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

6 Milyar Dolarlık Ethereum Kraken Borsasına Aktarıldı!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
İşlem izleme botu Whalealerts, bilinmeyen bir cüzdandan Kraken merkezi borsasına 1,25 milyondan fazla Ethereum aktarılmasına ilişkin alarmlar verdi.




WhaleAlerts’in aktrımın göre, anonim cüzdandan 6 milyar dolar değerinde Ethereum (ETH) transfer edildi. Etherescan blokzinciri gezginindeki her işlemi kontrol edildiğinde; fonların %100’ü Kraken borsasının kendi soğuk cüzdanından aktarılmış.

Eylül ayının başından beri artan fon girişleriyle söz konusu büyük hacim açıklanıyor. Kullanıcılar, piyasadaki güçlü yükseliş eğilimi ve Ethereum’un deflasyonist olması nedeniyle yatırımlarını borsalardan sürekli olarak cüzdanlara çekiyor.

🚨
🚨
🚨
🚨
🚨
🚨
🚨
🚨
🚨
🚨
250,000 #ETH (1,184,343,339 USD) transferred from unknown wallet to #KrakenWhale Alert | Transaction Details

— Whale Alert (@whale_alert) November 15, 2021


Yeterli nakit sağlamak için Kraken borsası, piyasa yapıcılar tarafından kullanılacak fonları cüzdanından borsaya aktarıyor. Toplam, mevcut günlük işlem hacmi yaklaşık %40. Eğer bu fonlar satış için kullanılırsa, Ethereum’un fiyatı önemli ölçüde düşebilir.



Borsalar, kullanıcıların varlıklarını saldırıya uğrama veya çalınma riskine sokmadan güvenli bir şekilde saklamak için soğuk cüzdanlar kullanmaktadır. Bir kısmı, anında talep üzerine kullanılmak üzere borsanın sıcak cüzdanlarında kalırken bir kısmı da soğuk cüzdanlar; sürekli olarak ağa bağlı olmayan bir cihazda depolanır. Bu durum fonlara anında erişilememesi karşılığında daha fazla güvenlik sağlar.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!



6 Milyar Dolarlık Ethereum Kraken Borsasına Aktarıldı! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.